Close
80 років – Харківська академія неперервної освіти – 1939-2019 р.р.

РОЗКЛАДИ ЗАНЯТЬ Термін навчання – 04.06-08.06.2018 року

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямом «Громадянська освіта» (короткотривалий фаховий курс) (Куратор групи М.С. Астахова)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямом «Громадянська освіта» (короткотривалий фаховий курс) (Куратор групи С.О. Китиченко)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямом «Громадянська освіта» (короткотривалий фаховий курс) (Куратор групи М.Є. Смирнова)

– підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи в початкових класах за темою «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти» (інтернатні заклади) (Куратор групи Д.В. Ротфорт)

– підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи в початкових класах за темою «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти» (інтернатні заклади) (Куратор групи О.М. Гезей)

– підвищення кваліфікації вчителів образотворчого та музичного мистецтва, які навчатимуть учнів перших класів у закладах загальної середньої освіти з мовою навчання національних меншин у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках (Куратор групи К.О. Косенко)

– підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, які навчатимуть учнів перших класів у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році (Куратор групи В.Г. Булгакова)

– тематичного короткотривалого спецкурсу «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» для педагогічних працівників – тренерів курсу «Захисти себе від ВІЛ» (Куратор групи О.О. Берзіня)

– тематичного короткотривалого спецкурсу «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» для педагогічних працівників – тренерів курсу «Захисти себе від ВІЛ» (Куратор групи І.В. Волкова)

– тематичного короткотривалого спецкурсу «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» для педагогічних працівників – тренерів курсу «Захисти себе від ВІЛ» (Куратор групи І.В. Волкова)

– тематичного спецкурсу «Використання арт-методів в корекційно-розвивальній роботі» (Куратор групи Т.С. Калініна)

– тематичного спецкурсу «Система розвивального навчання Ельконіна – Давидова в початковій школі: 3 клас» для вчителів початкових класів, які працюють у класах розвивального навчання (Куратор групи Н.П. Сосницька)