Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар Інформатика
Вебінар Нiмецька мова
Вебінар 3
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
19 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
19.апр.2017

Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг у межах «Школи моніторингу» для директорів (заступників директорів) загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Моніторинг якості освіти: прикладні аспекти аналізу та інтерпретації даних» відповідно до замовлень відділів освіти Дергачівської районної державної адміністрації, Люботинської міської ради.

Учасників заходу ознайомлено з методами аналізу та інтерпретації даних, особливістю їх використання в педагогічній практиці; опрацьовано алгоритм аналізу результатів моніторингу.

Результатом роботи учасників семінару-тренінгу стали аналітичні матеріали за підсумками кваліметричного оцінювання та квадрант-аналізу.

У семінарі-тренінгу взяли участь 28 педагогічних працівників Дергачівського району та м. Люботина.


На базі Оскільського НВК та Кам’янського НВК Ізюмського району співробітниками Центу практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено проблемно-тематичний семінар «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» для педагогічних працівників Ізюмського району.

Під час семінару працювали три секції: для практичних психологів, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників та вчителів основ здоров’я. Було презентовано досвід роботи методичного кабінету відділу освіти Ізюмської районної ради, Кам’янського НВК та Оскільського НВК щодо формування здорового способу життя дітей та учнівської молоді. Учасники семінару розглянули сучасні здоров’язбережувальні освітні технології й отримали науково-методичну допомогу з питань застосування її на уроках та під час організації превентивної виховної діяльності, опрацювали «Методичні рекомендації щодо профілактики учинень дітьми навмисних самоушкоджень, суїциду, формування ціннісних ставлень до життя й здоров’я у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області», питання ефективного здійснення превентивної освіти та соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу, проаналізували сучасні підходи та завдання навчального предмета «Основи здоров’я» в умовах формування здоров’язбережувального освітнього середовища.

У роботі семінару взяли участь 46 осіб із 17-ти загальноосвітніх навчальних закладів Ізюмського району.


Методистами Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя було проведено друге засідання тимчасового творчого колективу «Педагогіка партнерства у діяльності соціального педагога щодо захисту прав дітей» за темою «Система співпраці та перенаправлення у діяльності соціального педагога», у засіданні взяли участь методисти психологічних служб, соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів та представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час засідання було обговорено основні поняття, зміст та принципи реалізації педагогіки партнерства у діяльності соціального педагога, проаналізовано нормативно-правові документи та шляхи співпраці щодо захисту прав дітей, обговорено актуальні питання співпраці та перенаправлення до соціальних служб.

У заході взяли участь 7 осіб.


Центром методичної та аналітичної роботи проведено засідання тимчасового творчого колективу «Методика проектно-дослідницької діяльності учнів як складова шкільної екологічної освіти» за участю вчителів біології.

Під час заходу відбулось обговорення структури посібника «Методичні рекомендації щодо організації та проведенні проектно-дослідницької діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

В спілкуванні взяли участь 7 педагогів.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови та географії, які працюють в 10-11-х класах.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяли участь 43 педагоги з Індустріального, Немишлянського районів та міської мережі м. Харкова, для вчителів географії – 34 педагоги з Індустріального, Немишлянського, Основ’янського районів та міської мережі м. Харкова.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов