Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ми є.Були.І будем ми!Й Вітчизна наша з нами» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
16.фев.2015

Протягом січня 2015 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І.Багряний), у якому взяли участь 183 учні загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області (у номінації «Література» – 104, «Історія України і державотворення» – 79).

Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсу визначено 57 переможців ІІІ (обласного) етапу: 34 – у номінації «Література» (І місце – 5 учнів, ІІ місце – 11, ІІІ місце – 18); 23 – у номінації «Історія України і державотворення» (І місце – 3 учні, ІІ місце – 7, ІІІ місце – 13).

Переможці, які посіли І місця, візьмуть участь у ІV (фінальному) етапі конкурсу, який відбудеться в лютому 2015 року в м. Києві.

Списки переможців додаються.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література»

 

І місце

                                      

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

 

1

 
Жмур Діана Тарасівна  

10

 
Надеждівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області 
 

2

 
Кобиш Валерія Валеріївна  

8

 
Перемозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області 
 

3

 
Ситник Яна Романівна  

9

 
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області 
 

4

 
Хаустова Валерія Романівна  

11

 
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 148 Харківської міської ради Харківської області 
 

5

 
Сковпень Анастасія Олегівна  

10

 
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Харківської міської ради Харківської області 
 

 

ІІ місце

                                                                          

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

 

1

 
Гладченко Валерія Петрівна  

11

 
Дворічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області 
 

2

 
Гайдаржа Марія Сергіївна  

10

 
Смирнівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області 

3 

Новохатська Марина Олександрівна 

8 

Коротичанський ліцей Харківської районної ради Харківської області 

4

Лукієнко Катерина Андріївна 

8 

Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області 
 

5

 
Думідняк Іванна Богданівна  

9

 
Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області 
 

6

 
Абарнікова Вероніка Олексіївна  

9

 
Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області 
 

7

 
Ляшенко Валерія Владиславівна  

11

 
Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Куп’янської міської ради Харківської області 
 

8

 
Семеринський Владислав Євгенович  

11

 
Люботинська гімназія № 1 Люботинської міської ради Харківської області 
 

9

 
 

Бакай Анна Сергіївна

 
 

10

 
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Первомайської міської ради Харківської області 
 

10

 
Бабенко Катерина Владиславівна  

9

 
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 Харківської міської ради Харківської області 
 

11

 
Кушнарьов Володимир Андрійович  

10

 
Харківська гімназія № 163 Харківської міської ради Харківської області 
 

 

ІІІ місце

                                                                                                                    

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

 

1

 
Крят Вадим Валерійович  

11

 
Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області 

2 

Маник Ілона Миколаївна 

9 

Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області 
 

3

 
Ситник Даря Андріївна  

8

 
Полковомикитівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області 
 

4

 
 

Процун Катерина Миколаївна

 
 

10

 
Білоколодязький НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області 
 

5

 
Летуча Ольга Олексіївна  

11

 
Дворічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради, Харківської області. 

6 

Лисюк Тетяна Ігорівна 

11

Зідьківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Г.І.Ковтуна Зміївської районної ради  
 

7

 
Гандзюк Крістіна Романівна  

10

 
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області 
 

8

 
Тарасенко Любов Вадимівна  

9

 
Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області 
 

9

 
Довгаль Дмитро Андрійович  

11

 
Зарожненський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області 
 

10

 
Наказненко Ольга Олексіївна  

11

 
Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області 
 

11

 
Бутівченко Анна Юріївна  

11

 
Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області 
 

12

 
Нетецька Олександра Володимірівна  

9

 
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради Харківської області 

13

Козлицька Софія Дмитрівна 

10

Харківська гімназія № 65 Харківської міської ради Харківської області 
 

14

 
Дейнеко Анастасія Сергіївна  

11

 
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області 

15

Безрукавий Дмитро Володимирович 

11 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 Харківської міської ради Харківської області 
 

16

 
Сабадаш Влада Костянтинівна  

9

 
Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області 

17

Котенко Катерина Юріївна 

11

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області 

18

Войтенко Таїсія Станіславівна 

9

Харківська гімназія №43 Харківської міської ради Харківської області 
 

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення»

 

І місце

                          

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

 

1

 
Авраменко Євген Миколайович  

9

 
Миколаївський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області 
 

2

 
Зливка Дарина Геннадіївна  

11

 
Сахновщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області 
 

3

 
 

Логвіненко Анна Олександрівна

 
 

10

 
Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» 
 

 

ІІ місце

                                                  

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

 

1

 
Венжега Карина Олександрівна, 

Біла Поліна Валентинівна

 

11

 
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області  
 

2

 
Жарова Юлія Сергіївна  

11

 
Сахновщинська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області 
 

3

 
 

Коваленко Анастасія Василівна

 
 

9

 
Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс  № 13 Харківської обласної ради» 
 

4

 
Лисенко Владислав Миколайович  

10

 
Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Харківської районної ради Харківської області 
 

5

 
Міщенко Вікторія Вадимівна, 

Нестеренко Юлія Олександрівна

 

11

 
Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я.Підкопая Харківської районної ради Харківської області 
 

6

 
 

Огер Катерина Олександрівна

 
 

11

 
Новомерчицький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області 
 

7

 
Черпак Анастасія Сергіївна  

9

 
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області 
 

 

ІІІ місце

                                                                                      

№ з/п 

ПІБ учня 

Клас 

ЗНЗ 

1

Войчишена Юлія Вікторівна 

11

Ізюмська гімназія № 3 Ізюмської міської ради Харківської області 
 

2

 
Журавель Анастасія Костянтинівна  

9

 
Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області 
 

3

 
Пелещенко Катерина Володимирівна  

10

 
Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області 

4

Полянська Катерина Сергіївна 

11

Харківська гімназія № 43 Харківської міської ради Харківської області 
 

5

 
Рудич Даря Сергіївна  

8

 
Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області 
 

6

 
Святцева Ганна Сергіївна  

10

 
Нечволодівський навчально-виховний комплекс Куп’янської районної ради Харківської області 

7

Сиромятнікова Альона 

10

Харківській ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області 
 

8

 
Смага Ольга Василівна  

10

 
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 108 Харківської міської ради Харківської області 

9

Соболь Анна Миколаївна 

10

Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Куп’янської міської ради Харківської області 

10

Таїрова Карина Віталіївна 

10

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 77 Харківської міської ради Харківської області 
 

11

 
Талавиря Аліна Сергіївна  

9

 
Полівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 
 

12

 
Чухлата Олена Валеріївна  

10

 
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області 
 

13

 
Яковлєва Анастасія Сергіївна  

10

 
Уляновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області 
 

 

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов