Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
Пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.май.2017

16 та 18 травня 2017 року в 10-ти навчальних закладах Харківської області, визначених методом випадкової вибірки, проведено пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018, що передбачав апробацію інструментарію для основного етапу.

Кількість навчальних закладів Харківської області була найбільшою серед інших регіонів України.

Організаційно-методичний супровід пілотного етапу дослідження здійснювали Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».

Основний етап дослідження відбудеться в травні 2018 року.

 
18 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.май.2017

Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено організаційно-методичний семінар для вчителів англійської мови, які залучені до роботи в літніх мовних таборах.

Під час заходу учасники ознайомились з сучасними формами роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів у літніх мовних таборах.

У семінарі взяли участь 67 педагогів, детальніше у розділі «Літні мовні табори» та для завантаження повністю ТУТ. 


Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено вебінар з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики для вчителів фізики, які працюють в 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заходу учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У Web-семінарі взяли участь 112 учителів фізики Харківської області, детальніше у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Фізика») та для завантаження повністю ТУТ. 


Секцією розвивального навчання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Незалежним науково-методичним центром «Розвиваюче навчання» та Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено вебінар для директорів, заступників директорів та психологів експериментальних шкіл, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, у яких є класи розвивального навчання (система Ельконіна – Давидова), за темою «Використання психолого-педагогічних засобів для моніторингу предметних компетентностей».

Учасників вебінару було ознайомлено з ходом всеукраїнського експерименту «Психолого-педагогічні засоби оцінки рівнів сформованості компетентностей молодших школярів як чинник управління якістю навчання в системі розвивальної освіти» та надано цільову допомогу учасникам експерименту з питань здійснення експериментальної діяльності.

У вебінарі взяли участь педагоги з 25 загальноосвітніх навчальних закладів.

 
Фінал ІІ (регіонального) етапу Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.май.2017

17 травня 2017 року в приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал ІІ (регіонального) етапу Х-го фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області.

Організатори фестивалю-конкурсу: Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 26 команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 15 команд районів області, 5 – із міст обласного підпорядкування, 1 – від об’єднаної територіальної громади, 5 – з м. Харкова (разом 182 учні).

Поза конкурсом виступила команда Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. Харківської районної ради Харківської області, переможець Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (Словацька республіка, листопад 2016), у номінації «Конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій «Молодь обирає здоров’я».

У конкурсі-вікторині взяли участь 26 учнів.

Рішення журі ІІ (регіонального) етапу Х Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області, що містить додаток «Загальний протокол оцінки виступів команд у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій» (у форматі Exсel) розміщено для ознайомлення у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»).

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

Відео-фрагмент 1 частини розміщено для перегляду та ознайомлення ТУТ.

Відео-фрагмент 2 частини розміщено для перегляду та ознайомлення ТУТ.

Відео-фрагмент 3 частини розміщено для перегляду та ознайомлення ТУТ.

 
16-17 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.май.2017

Відбувся ректорат Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», у ході якого розглянуто питання:

1. Про порядок організаційної роботи щодо закінчення навчального року та визначення навантаження викладачів.

2. Про порядок організаційної роботи щодо підготовки до нового навчального року.

3. Про завдання КВНЗ «ХАНО» на реалізацію питань Всеукраїнської наради МОНУ в м. Львові.

4. Про порядок організаційно-методичної роботи структурних підрозділів на травень – червень.


Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг для вчителів правознавства «Організація наставництва. Функції вчителя наставника: методична, організаційна, координаційна. Нове в законодавстві України».

Під час семінару-тренінгу педагоги були ознайомлені з функціями вчителя-наставника; міжнародними стандартами у сфері прав людини; сучасним конституціоналізмом. У ході практичного заняття були розкриті правові та методичні аспекти навчання школярів розв’язуванню юридичних задач.

У заході взяв участь 31 педагог-майстер загальноосвітніх навчальних закладів Харківського регіону.

 
Конкурс творчих робіт «Українська революція: свіжий погляд» Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.май.2017

Лист Лист Інституту модернізації змісту освіти від 13.05.2017 р. № 21.1/10-566 «Про проведення Конкурс творчих робіт «Українська революція: свіжий погляд», на виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» Всеукраїнський громадський просвітницький проект «LIKБЕЗ. Історичний фронт» спільно з «Радіо Свобода» розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Історія») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
Вікторина (конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.май.2017

Інформація вікторина (конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія, що проводиться Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
Підвищення ефективності професійної майстерності керівниківЗНЗ у міжкурсовий(міжатестаційний) період Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.май.2017

Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» протягом 15.05 - 09.06. 2017 року організовано проведення фахового спецкурсу для групи кандидатів на посади директорів загальноосвітніх навчальних закладів та новопризначених директорів з загальноосвітніх навчальних закладів у рамках освітнього проекту «Підвищення ефективності професійної майстерності (управлінської діяльності) керівників загальноосвітніх навчальних закладів у міжкурсовий (міжатестаційний) період». У роботі фахового спецкурсу беруть участь 32 кандидати на посади директорів загальноосвітніх навчальних закладів 13 районів Харківської області, 3 міст обласного підпорядкування та 2 районів м. Харкова, Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, а також директори шкіл, які призначені на посади протягом цього навчального року.

Програмою фахового спецкурсу передбачено наступними тижнями проведення очної сесії, виконання слухачами завдань дистанційної та заочної освіти.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 15.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.май.2017

1. Продовжують навчання групи за напрямами:

– Українська мова та література (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Дегтярьова Г.А., завідувач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (2-3 класи) «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Мельник С.А., завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі РВГ ДНЗ (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Історія (усі категорії), Губіна С.Л., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Математика «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Практичні психологи ДНЗ (усі категорії), Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– Фізична культура (спеціалісти та ІІ категорія), Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Англійська мова «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Соціальні педагоги (усі категорії), Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Німецька мова (усі категорії), Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Музичні керівники ДНЗ (усі категорії), Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Біологія «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 

2. Продовжують навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017);

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Китиченко С.О. (11.04.2017 – 18.05.2017);

– «Фізична культура» (трансформована форма навчання), («Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Волкова І.В., (18.04.2017 – 25.05.2017).

 

3. Продовжують роботу тематичні спецкурси:

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Заліська О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;

– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва», куратор Лященко В.М.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Булгакова В.Г.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Казачінер О.С.;

– «Психолого педагогічний супровід дітей з труднощами у навчанні в умовах спеціальної та інклюзивної освіти», куратор Калініна Т.С.;

– «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Розв’язування ключових задач курсу біології», куратор Дронова В.М.

 

4. Розпочинає роботу фаховий спецкурс:

– «Кандидати посади директорів ЗНЗ», куратор Єжелий В.М.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 15.05 по 22.05.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.май.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 15 по 22 травня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 12.05.2017р. № 478 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
15 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.май.2017

Центром громадянського виховання проведено Web-семінар із підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів російської мови, які працюють у 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.

Під час заходу вчителям надано адресну методичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У семінарі взяли участь 52 особи.

 
Міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.май.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 10.05.2017 р. № 2.1/10-530 «Про проведення Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик», проводить Національна спілка кінематографістів України протягом червня-серпня поточного року розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
Х Міжнародний конкурс з українознавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.май.2017

З 30 березня по 1 квітня 2017 року в м. Києві відбувся заключний етап Х Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь 94 школярі.

Харківську область на цьому етапі представляли 4 переможці І (заочного) туру:

– Кривенець Юлія, учениця 9 класу Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чугуївської міської ради Харківської області;

– Санець Дар’я, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради Харківської області;

– Троян Анна, учениця 10 класу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області;

– Захаров Євгеній, учень 11 класу Красноградської гімназії «Гранд» Красноградської районної державної адміністрації Харківської області.

Серед учасників ІІ (очного) етапу конкурсу переможцем у номінації за кращу науково-дослідну роботу та переможцем у виконанні тестових завдань з українознавства стала Троян Анна. А її науковий керівник, учитель української мови та літератури Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Солодовник Галина Іванівна, стала одним із кращих доповідачів при проведенні в межах конкурсу круглого столу для педагогів, де вона виступила з доповіддю «Як зробити школу осередком української культури?».

Бажаємо натхнення й підкорення нових вершин усім школярам, які взяли участь у X міжнародному конкурсі з українознавства! Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників.

 
12 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.май.2017

Кафедрою методики навчання мов і літератури проведено обласний семінар-тренінг «Міжнародні іспити та сертифікація: стимул для вивчення іноземної мови чи успішна кар’єра» для учителів німецької мови.

Під час проведення було проаналізовано автентичну методичну літературу, опрацювання якої дозволяє підготуватися до складання Міжнародних іспитів та проходження сертифікації, розглянуто структури Міжнародних іспитів, критерії їх оцінювання. Учасникам надано методичну та практичну допомогу щодо алгоритму проходження тестових завдань.

У роботі семінару взяли участь 32 педагоги.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Всеукраїнський науково-практичний семінар «Світ дитинства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.май.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 11.05.2017 р. № 2.1/10-536 «Про проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Світ дитинства», 13 - 15 червня 2017 року, на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2017» - педагогічний квест, розміщено у розділі "Методична діяльність" (підрозділі - «Дошкільна освіта») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
11 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.май.2017

Відбувся Web-семінар з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) для вчителів іноземних мов, які працюють в 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.

У вебінарі взяли участь 111 учителів іноземних мов.

Під час заходу учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

 
Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

Інформація конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», що проводиться Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 10.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

1. Розпочинають навчання групи за напрямами:

– «Вихователі ГПД» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), ("педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури.

 

2. Розпочинають роботу тематичні спецкурси:

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Казачінер О.С.

 

3. Продовжують навчання групи за напрямами:

– Інформатика (усі категорії), куратор Костіна В.В., викладач секції інформатизації та дистанційної освіти;

– Історія "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання), куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Українська мова та література "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (4-1 класи) "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (2-3 класи) "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Математика "Педагог-фахівець" (І та вища категорії) куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Вихователі ЗОШ-інтернатів (усі категорії) куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Фізика (усі категорії) куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Інструктори з фізичної культури ДНЗ (усі категорії), Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Шкільні бібліотекарі (усі категорії) Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Завідувачі ДНЗ, вихователі методисти ДНЗ, зав. малокомплектні ДНЗ (стаж роботи до 5 років), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Ярмо нова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Керівники гуртків ПНЗ (туристсько-краєзнавчий) (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості.

 

4. Продовжують роботу тематичні спецкурси:

– «Модернізація методичної роботи відповідно до інноваційного розвитку дошкільної освіти», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 8 класі», куратор Чуркіна В.Б.;

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичної дисциплін засобами ІКТ», куратор Свєтлична О.С.;

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Лященко В.М.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.;

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Долікарська допомога в умовах загальноосвітнього навчального закладу», куратор Волкова І.В.;

– «Системи управління базами даних», куратор Табарчук І.В.;

– «ІКТ в роботі шкільної бібліотеки», куратор Грінченко О.І.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.

 

5. Продовжують навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017);

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Грінченко О.І. (11.04.2017 – 18.05.2017).

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 10.05 по 15.05.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 10 по 15 травня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 04.05.2017р. № 452 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 05.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.май.2017

1. Закінчили навчання експериментальна група за напрямом:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

2. Закінчили навчання фахові спецкурси:

– «Українська мова та література», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи», куратор Губіна С.Л.;

– «Заступники директорів шкіл з виховної роботи», куратор Астахова М.С.;

– «Директори ЗНЗ (5 і більше років)», куратор Смирнова М.Є.;

– «Людина і світ», куратор Дух Л.І.;

– «Хімія», куратор Харченко О.В.;

– «Основи здоров’я», куратор Волкова І.В.;

– «Природознавство», куратор Дронова В.М.;

– «Образотворче мистецтво та художня культура», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Вихователі ДНЗ (не за фахом)», куратор Лященко В.М.

 
Всеукраїнська Літня школа «Освітні ініціативи» – 2017 Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.май.2017

Всеукраїнська Літня школа «Освітні ініціативи» – 2017, що проводить КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка відбудеться 6 – 9 червня 2017 року на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовської міської ради (берег Чорного моря, м. Скадовськ Херсонської області) розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Наукова діяльність»). 

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 121 - 140 з 3034
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов