Close
14 грудня 2019 року – Х Міжнародний конкурс ім. Т.Шевченка та ХХ Міжнародний конкурс ім. П.Яцика

ІV МІЖНАРОДНОГО МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ І МИСТЕЦЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська організація «Український науково-дослідний центр вивчення Голодомору» спільно з Інститутом історії України НАН України, Науково-освітнім консорціумом з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету проводять ІV Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Інформація про проведення ІV  Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт

імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

 

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська організація «Український науково-дослідний центр вивчення Голодомору» спільно з Інститутом історії України НАН України, Науково-освітнім консорціумом з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету проводять ІV Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Конкурс проводиться щорічно з метою активізації наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати знання в царині голодоморних та геноцидних студій; збереження пам’яті про голод-геноцид 1932 – 1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей.

Спеціальна тема Конкурсу у 2019 році – «Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Номінації Конкурсу:

  • Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти, з підномінаціями: кращі роботи учнів 5-8 класів; кращі роботи учнів 9-11 класів.
  • Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти.
  • Кращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років).Наукові та мистецькі роботи приймаються на Конкурс до 1 листопада 2019 року.

Терміни проведення Конкурсу:

  • Наукові та мистецькі роботи приймаються на Конкурс до 1 листопада, підведення підсумків, оголошення переможців – до 10 листопада, нагородження переможців – останній тиждень листопада 2019 р.

Конкурсні роботи направляються:

  • Поштою (виключно для творів образотворчого мистецтва):

02068, м. Київ, а/с 74, із позначенням «ІV Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2019».

  • Електронною поштою (відповідно до номінацій):

Роботи учнів: konkurs.mk.2019school@gmail.com

Роботи вчителів: konkurs.mk.2019teacher@gmail.com

Роботи молодих науковців: konkurs.mk.2019scholar@gmail.com

Із Положенням про Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко можна ознайомитися:

  • на сайті Міністерства освіти і науки України – http://mon.gov.ua;
  • на сайті HREC in Ukraine – www.holodomor-hrec.com;
  • на сторінці fb HREC in Ukraine: www.facebook.com/hrec.ukraine/

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × пять =