Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
13 січня розпочався ІІ (регіональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

Розклади занять основних курсів підвищення кваліфікації (терміни навчання – 11.01-14.01.2021; 11.01-19.01.2021).

– підвищення кваліфікації вчителів мистецтва за освітньою програмою з теми: «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках мистецтва (інтегрований курс)» (куратор групи В.Г. Чуркіна)


– підвищення кваліфікації практичних психологів ЗЗСО за освітньою програмою з теми: «Технології створення корекційно-розвиткових програм» (куратор групи О.В. Колісник)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Особливості інституційного аудиту в ЗЗСО» (куратор групи І.В. Капустін)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Сучасні технології в умовах дистанційного і змішаного навчання біології та хімії» (куратор групи В.М. Дронова)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Розвиток професійних компетентностей учителів математики» (куратор групи Т.В. Попова)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми: «Розвиток професійних компетентностей учителя та викладача історії» (куратор групи Т.С. Китиченко)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Розвиток професійних компетентностей учителів української мови та літератури» (куратор групи Л.О. Лузан)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Сучасні технології в умовах дистанційного та змішаного навчання іноземної мови»
(куратор групи В.Г. Булгакова)

– підвищення кваліфікації за освітньою програмою з теми «Розвиток професійних компетентностей учителів початкових класів Нової української школи» (куратор групи О.М. Гезей)

– підвищення кваліфікації учителів початкових класів за освітньою програмою з теми «Особливості організації дистанційного та змішаного навчання в освітньому процесі початкової школи» (куратор групи Д.В. Ротфорт)

– підвищення кваліфікації за освітньою програмою з теми «Розвиток професійних компетентностей вихователів закладів дошкільної освіти» (куратор групи І.А. Шамшура)

– підвищення кваліфікації педагогічних працівників за освітньою програмою з теми «Сучасні технології в умовах дистанційного та змішаного навчання фізичної культури» (куратор групи І.В. Волкова)