Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
Продовжується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за державною субвенцією. Дивіться план-графік на головній сторінці сайту ХАНО.

Підсумки web-конференції «Пріоритетні завдання вчителя суспільствознавчих дисциплін у контексті реалізації Концепції Нової української школи в 2021/2022 навчальному році»

Методистами Центру методичної та аналітичної роботи спільно з викладачем кафедри соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено web-конференцію для керівників ТМО вчителів історії, громадянської освіти та правознавства з метою надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям суспільствознавчих дисциплін щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в контексті реалізації Нової української школи у 2021/2022 навчальному році.

На web-конференції було окреслено особливості викладання суспільствознавчих дисциплін у 2021/2022 навчальному році; розкрито особливості підвищення кваліфікації педагогів у поточному навчальному році. Окрім того, визначено основні завдання та напрями діяльності ТМО вчителів суспільствознавчих дисциплін  в умовах реалізації Нової української школи. Кількість учасників заходу – 62 особи.

Презентаційні матеріали доповідачів web-конференції додаються.