Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації (ІІ півріччя 2024 року)

Педагогічні читання.

Інформаційний лист

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Збірки творів В.О. Сухомлинського: літературно-педагогічний дискурс», присвяченому втіленню педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в практику сучасних закладів освіти.

Захід відбудеться 27 травня 2020 року в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України у режимі Zoom-конференції. Початок роботи о 14:00.

Питання для обговорення:

  • збірки як вид книжкової продукції: принципи побудови, різновиди слововживання;
  • тематика та упорядкування збірок педагогічних творів Василя Сухомлинського;
  • збірки художніх творів педагога: підходи упорядників до складання;
  • представлення творчої спадщини Василя Сухомлинського у хрестоматіях та антологіях;
  • тематичні збірки/збірники – провідний шлях актуалізації творчого доробку  відомих педагогів.

Для участі у круглому столі необхідно до 20 травня 2020 року заповнити заявку та надіслати її електронною поштою (1408koala@gmail.com) із позначкою «Круглий стіл». Запрошення до виступу надійде на електронну пошту кожного бажаючого взяти участь в обговоренні.

Завантажити повністю ТУТ.


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

 Запрошуємо Вас до участі у XXVIІ Всеукраїнських педагогічних інтернет-читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Ідеї Василя Сухомлинського крізь призму сучасних освітніх практик: набутий досвід і перспективи».

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, прийнято рішення провести педагогічні читання в інтернет-форматі із застосуванням сучасних електронних засобів комунікації.

Інтернет-читання відбудуться 30 вересня 2020 року.

Напрями роботи читань:

  • Дошкільна освіта і В. Сухомлинський: «дитина … – допитливий дослідник, відкривач світу»;
  • Нова українська школа крізь призму ідей В. Сухомлинського: «у кожної школи має бути своє неповторне обличчя»;
  • Спадщина В. Сухомлинського в системі підготовки і підвищення кваліфікації педагогів: «учительська професія – це людинознавство»;
  • Про діяльність закладів, що носять ім’я В. Сухомлинського (презентація роботи ДНЗ «Ялинка» ім. В.О. Сухомлинського (м. Бровари);Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.О. Сухомлинського та ін.);
  • Про творчий досвід вчителів і шкільних бібліотекарів, які працюють за ідеями педагога.

 Робочі мови читань: українська, англійська.

 Форма участі в читаннях: заочна (стаття, відеопрезентація, онлайн-виступ).

 Участь у роботі читань буде засвідчена сертифікатом.

 Передбачається публікація наукових статей:

  • у збірнику наукових праць РДГУ «Інноватика у вихованні», що входить до переліку наукових фахових видань України (категорія Б). Вимоги до публікації – за посиланням: https://ojs.itup.com.ua/index.php/iiu;
  • в електронному журналі «Науково-педагогічні студії». Вимоги до публікації – за посиланням: http://npstudies.dnpb.gov.ua/about/submissions#onlineSubmissions.

В окремому збірнику передбачається оприлюднення матеріалів читань, підготовлених освітянами-практиками. Вимоги до оформлення – див. Додаток А.

Підготовлені статті та відеопрезентації подаються на адреси: dnpb@i.ua або ktimv@rshu.edu.ua до 20 вересня 2020 р.

Збірник матеріалів буде сформований після проведення читань й розміщений через 30 календарних днів на сайтах: Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського: https://dnpb.gov.ua/ua/; Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу Рівненського державного гуманітарного університету: http://itup.com.ua.; Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області: osvitabrovaru@ukr.net. Пізніше збірник матеріалів буде надрукований.

Завантажити повністю ТУТ.