![](http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/12/pravo_2017.jpg)
Завершилась робота Майстерні суспільствознавця «Знати, поважати й захищати свої права – складова громадянської компетентності Нової української школи»
11 червня 2021 року закінчилась робота Майстерні суспільствознавця «Знати, поважати й захищати свої права – складова громадянської компетентності Нової української школи». Відповідно до програми проведено 4 заняття.
У роботі Майстерні взяли участь 19 учителів історії, правознавства та громадянської освіти закладів загальної середньої освіти Харківської області. За результатами роботи вчителі отримали сертифікати на 15 академічних годин.
Списки додаються.