Close
Методичний інтернет-марафон з дистаційного навчання

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році

Видання містить аналітичні матеріали за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти Харківської області в 2019 році. Проаналізовано показники зовнішнього незалежного оцінювання в цілому по області та районах (містах, ОТГ), серед яких відсоток учнів, які не подолали поріг «склав/не склав», середній бал ЗНО серед учнів, які подолали поріг «склав/не склав», відносна кількість випускників ЗЗСО, які отримали від 160 балів і більше. Аналіз здійснювався за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти.

До видання також увійшли методичні рекомендації щодо організації практичної роботи з учнями й учителями закладів загальної середньої освіти з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, підготовлені Центром аналітичної та методичної роботи Академії.

Матеріали можуть бути використані методистами районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (інформаційних центрів), керівниками закладів загальної середньої освіти із метою організації роботи щодо підготовки учнів до ЗНО.

У додатках 1 – 8 подано результати рейтингування закладів загальної середньої освіти області за підсумками ЗНО – 2019 з української мови та літератури, англійської мови, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії.

Завантажити видання з додатками – Архів.