Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Основні напрями:

— Організація і проведення курсів підвищення кваліфікації фахівців, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами дошкільного та шкільного віку.

— Науково-методична та інформаційна підтримка педагогів і фахівців навчальних закладів, що реалізують програми навчання і корекції розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

— Вивчення, узагальнення та поширення досягнень світової і вітчизняної педагогічної науки в галузі викладання спеціальної педагогіки, спеціальної, вікової психології, логопедії, нейропсихології та інших.

— Залучення нових навчально-виховних закладів до експериментальних педагогічних проектів інклюзивного навчання і виховання дітей з особливостями у розвитку.

Освітню діяльність секція здійснює за такими напрямами підвищення кваліфікації педагогічних працівників: соціальні педагоги, практичні психологи ЗНЗ та ДНЗ, логопеди, вихователі ЗОШ-інтернатів, корекційні психопедагоги (олігофренопедагоги), сурдопедагоги, тифлопедагоги.

Контакти:

61129, м. Харків, вулиця Світла, 41, каб. 32 (2 поверх).

720-93-77

e-mail: inklusiv13@gmail.com

Байназарова Олена Олександрівна

Т.в.о. завідувача кафедри, старший викладач, закінчила Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна, Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди, Національну академію державного управління при Президентові України

e-mail: O.Bainazarova@ukr.net

Колісник Олена Валентинівна

старший викладач

e-mail: elena7kolesn1k@gmail.com

Разводова Тетяна Олександрівна

старший викладач

e-mail: inklusiv13@gmail.com

Александрова Надія Олександрівна

лаборант

e-mail: inklusiv13@gmail.com