Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Фотоальбоми Академії

20 січня 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. В урочистостях узяв участь А.В. Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. Учасників урочистостей також привітали В.С. Бакіров, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, та Жолткевич Г.М., декан факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, голова журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. До юних математиків звернувся триразовий переможець Міжнародної олімпіади з математики Нго Нгок Тхай Шон, випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27, студент першого курсу факультету математики і інформатики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

7 – 8 листопада 2018 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес Нової української школи», у якому взяли участь 107 осіб – методисти з основ здоров’я та превентивного виховання обласних закладів післядипломної педагогічної освіти; спеціалісти (методисти) органів управління у сфері освіти районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад Харківської області.

9 листопада 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності та мови. Традиційно в цей день нагороджувалися переможці та лауреати Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу».

3 жовтня 2018 року з нагоди Дня працівників освіти у Харківському академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка відбулися урочистості, під час яких заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічевим А.В. було вручено сертифікати на отримання грошової винагороди переможцям другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» та переможцям і лауреатам ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році.

18 вересня 2018 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено п’яте засідання Школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти «Формування культури мовлення дітей дошкільного віку» за темою «Організація та планування роботи з вихованцями щодо розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування».


Згідно з річним планом КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 12 вересня 2018 року Центром громадянського виховання проведено науково-практичний семінар за темою «Розвиток фізичної культури в контексті реалізації Концепції Нової української школи».

Продовжується підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчають учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа». 10 – 13 вересня 2018 року підвищили кваліфікацію вчителі Барвінківського, Борівського, Зачепилівського, Красноградського, Чугуївського районів області, Роганської ОТГ, м. Чугуєва, Московського, Основ’янського та Слобідського районів м. Харкова.

11 вересня 2018 року проведено науково-практичний семінар «Актуальні проблеми шкільної географічної освіти» у межах проведення ХХVІІ Міжнародної науково-методичної конференції ХНУ імені В.Н. Каразіна для вчителів географії.

11 вересня 2018 року Ресурсним центром з підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» вперше проведено спецкурс-тренінг для директорів інклюзивно-ресурсних центрів «Організаційні питання діяльності новостворених інклюзивно-ресурсних центрів».

6 вересня 2018 року в КВНЗ «ХАНО» відбулося інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу (ТТК) «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес нової української школи» за темою «Здоров’язбережувальні та оздоровчі технології в роботі вчителя та класного керівника в урочний та позаурочний час» для учителів основ здоров’я, тренерів превентивних програм, класних керівників, практичних психологів.

Відповідно до Концепції «Нова українська школа» у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проводяться тренінгові заняття з підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчають першокласників. Заняття проводять тренери, сертифіковані Британською Радою в Україні. Учасники тренінгів мають змогу здобути практичний досвід застосування ефективних педагогічних технологій у комунікативному контексті.

13 лютого 2018 року на базі Харківського національного юридичного університету ім. Я. Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 77) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В олімпіаді взяли участь 127 учнів з районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

28 серпня 2018 року відбувся обласний педагогічний форум «Шляхи реалізації Закону України «Про освіту» в контексті забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору». У межах форуму КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було організовано десять тематичних локацій для педагогічних працівників за різними формами: дискусійне коло, комунікативна хвиля, презентаційний меседж, проблемна дискусія, ворк-шоп, педагогічний вернісаж, майстер-клас, тематичний івент, дискусійна панель.

26 квітня 2018 року з метою забезпечення якості навчальних занять з предмета «Захист Вітчизни» та посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді на базі Інституту танкових військ НТУ «Харківський політехнічний інститут» відбулися комплексні практичні заняття з розділу навчальної програми «Навчально-польові заняття».


15 – 17 березня 2018 року в м. Києві проходить дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018». Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» презентував систему роботи за темою «Проектна діяльність у післядипломній педагогічній освіті як механізм інноваційного розвитку та підвищення ефективності методичної роботи з педагогами в міжатестаційний період».

16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

З 25 по 30 березня 2018 року в м. Харкові проходить ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мов. В олімпіаді беруть участь 38 команд з усіх регіонів України. Загальна кількість учнів – 161: з англійської мови – 114, з іспанської – 46. Урочисте відкриття ІV етапу олімпіади відбулося 25 березня 2018 року в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва.

30 березня 2018 року в м. Харкові завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мов, у якому взяли участь 160 учнів 9-х – 11-х класів з усіх регіонів України: 114 – з англійської мови, 46 – з іспанської мови. Спільним рішенням оргкомітету та журі переможцями визначено 56 учнів з англійської мови та 23 учні з іспанської мови. На ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Харківщину представляли три школярки, з іспанської мови – один учень. Усі вони стали переможцями цього етапу змагань.

2 лютого 2018 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (економічний факультет, м. Харків, вул. Мироносицька, 1) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. В олімпіаді взяли участь 118 учнів з районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова. Попередні результати олімпіади буде оприлюднено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 6 лютого 2018 року (після 15.00).

3 лютого 2018 року в Центрі професійного розвитку працівників освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (вул. Світла, 41) відбувся фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Кобзаря, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти учнівської та студентської молоді України. У фінальному етапі взяли участь 39 переможців обласного етапу конкурсу.

25 січня 2018 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 165 учнів із районів (міст, ОТГ) Харківської області. Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 29 січня 2018 року після 14.00.

26 січня 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 26 січня 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 217 учнів районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова. Попередні результати ІІІ етапу олімпіади буде оприлюднено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 2 лютого 2018 року після 15.00.

2 лютого 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося третє спільне засідання оргкомітету та журі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», на якому було підбито підсумки другого етапу конкурсу.

24 січня 2018 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 172 учні із районів (міст) Харківської області та м. Харкова. Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 31 січня 2018 року після 15.00.


21 січня 2018 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учасників урочистостей привітав А.В. Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. Цього року на базі 8-ми закладів вищої освіти м. Харкова відбудуться олімпіади з 20 навчальних предметів і конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 66-ти секціях.

23 січня 2018 року конкурсанти виконали письмову роботу II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання методики викладання предмету.

25 січня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», на якому було підбито підсумки першого етапу конкурсу.

25 січня 2018 року відбулося інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу (ТТК) «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес нової української школи» за темою: «Сучасні здоров’язбережувальні технології в освіті» для учителів основ здоров’я, тренерів превентивних програм, класних керівників, практичних психологів.

17 січня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося перше спільне засідання оргкомітету та журі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», який цього року проходить за такими номінаціями: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

ДНіО ХОДА спільно з КВНЗ «ХАНО» 21 грудня 2017 року проведено нараду-семінар спеціалістів місцевих органів управління освітою, методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи навчально-виховних комплексів обласного підпорядкування за темою «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах підготовки до впровадження нового освітнього стандарту».

13 грудня 2017 року на базі КЗ «Богодухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Богодухівської районної ради фахівцями КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар «Завдання методичних служб щодо розвитку професійної компетентності педагогів в умовах підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» для завідувачів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів).

15 грудня 2017 року ДНіО ХОДА спільно з фахівцями КВНЗ «ХАНО» для керівників опорних закладів загальної середньої освіти та методистів місцевих методичних служб, які здійснюють організаційно-методичний супровід функціонування освітніх округів, проведено науково-практичний семінар за темою «Організація методичної роботи в умовах освітнього округу» (у межах регіонального освітнього проекту «Модернізація освітнього простору Харківської області в умовах децентралізації»).

12 грудня 2017 року відбулося інтерактивне спілкування № 3 тимчасового творчого колективу (ТТК) учасників дослідно-експериментальної роботи з проблеми «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання в русі» в системі оздоровчо-виховної роботи закладів загальної середньої освіти».

29 листопада 2017 року проведено обласну науково-практичну конференцію «Практична медіаосвіта: навчання основ медіаграмотності», на якій відбулася презентація найкращих робіт учасників обласного фестивалю методичних наробок «Медіаосвітня скарбничка».


З 20 по 23 листопада 2017 року в м. Попрад (Словенська Республіка) відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру». І місце в номінації «Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я» посіла команда «Healthy life» Красноградського багатопрофільного ліцею Красноградської районної державної адміністрації Харківської області (керівники – Власова Ірина Іванівна, Мерцалова Аліна Сергіївна).

Згідно з річним планом КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 23 листопада 2017 року в Центрі громадянського виховання відбулося інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за темою «Результати впровадження ідей освіти для сталого розвитку в закладах дошкільної освіти на засадах інтеграції».

23 листопада 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся Всеукраїнський методичний семінар у межах реалізації інформаційно-сервісного проекту «Ліцензування освітньої діяльності в електронній формі», що мав на меті узгодження процесу переходу до електронної форми ліцензування освітньої діяльності та розширення кола учасників проекту.

29 листопада 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар «Нова українська школа: модернізація початкової освіти (у межах регіонального освітнього проекту «Модернізація початкової освіти») для керівників місцевих органів управління освітою.

Інтерактивне спілкування ТТК соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів «Педагогіка партнерства у діяльності соціального педагога щодо захисту прав дітей»

22 листопада 2017 року Центром методичної та аналітичної роботи на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено семінар-тренінг для вчителів правознавства за темою «Диверсифікація форм і методів роботи з нерезультативними педагогами».

16 листопада 2017 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено засідання Школи педагога-майстра учителя географії за темою «Диверсифікація форм і методів роботи з нерезультативними педагогами».

15 листопада 2017 року закінчив роботу дводенний обласний спеціалізований тренінг для працівників освітньої сфери регіону за темою «Інклюзивний простір. Практичні кроки», який проходив у межах соціальної програми Марини Порошенко, за підтримки Благодійного Фонду Порошенка.

21 листопада 2017 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів) за темою «Проблеми формування єдиної системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді в районі (місті)» (у межах освітнього проекту «Виховний простір Харківщини»).

16 листопада 2017 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «ХАНО» проведено постійно діючий семінар для вихователів, музичних керівників, вчителів-дефектологів, інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти та інтернатних навчальних закладів (молодих фахівців, педагогів без відповідної фахової та вищої педагогічної освіти) за темою «Формування цілісної дитячої особистості шляхом використання інноваційних педагогічних технологій».


1 – 2 листопада 2017 року спільно з ДНУ «ІМЗО», ДНіО ХОДА, КВНЗ «ХАНО» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку». У семінарі взяли участь фахівці Інституту проблем виховання, Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України та представники 20 регіонів нашої країни.

9 листопада 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови. У межах цього свята нагороджено переможців і лауреатів сімнадцятого Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» І. Федчишин». У фестивалі взяли участь 52 учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти Харківської області. Журі та оргкомітетом фестивалю визначено 6 переможців і 13 лауреатів.

13 вересня 2017 року Центром громадянського виховання спільно з кафедрою методики дошкільної та початкової освіти та кафедрою виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено перше засідання Школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) «Формування культури мовлення дітей дошкільного віку» за темою «Формування в дітей дошкільного віку звукової культури мовлення та фонетичної компетенції».

14 листопада 2017 року в приміщенні КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в межах соціальної програми Марини Порошенко, за підтримки Благодійного Фонду Порошенка розпочався спеціалізований тренінг для працівників освітньої сфери регіону за темою «Інклюзивний простір. Практичні кроки».

31 жовтня – 2 листопада 2017 року відбулася сорок восьма обласна тематична виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність», організаторами якої є Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківська академія неперервної освіти.

1 листопада 2017 року розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку». Метою заходу визначено актуалізацію питань формування життєвої компетентності дошкільників засобами ігрової діяльності та сприяння удосконаленню професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти як фактору забезпечення її якості.

24 – 26 жовтня 2017 року в м. Києві проходить дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2017». Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» презентував систему роботи за темою «Розвиток професійної компетентності вчителів початкових класів у системі післядипломної педагогічної освіти в умовах упровадження Нової української школи». Нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації: «Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи».

25 жовтня 2017 року відповідно до планів роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар за темою «Моніторинг якості навчально-виховного процесу як аспект управлінської діяльності адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів з вечірньою і заочною формами навчання» для директорів і заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст Харківської області з вечірньою (змінною) та заочною формами навчання.

З 23 по 27 жовтня 2017 року в м. Харкові проведено фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів. У турнірі взяли участь 26 команд (125 учнів загальноосвітніх навчальних закладів) із 15 областей України. Спільним рішенням оргкомітету та журі XІІІ Всеукраїнського турніру юних географів від 27 жовтня 2017 року визначено 13 команд-переможців: 1 – І місце; 5 – ІІ, 7 – ІІІ. Абсолютним переможцем турніру стала команда «Лучеськ» із м. Луцька.

Урочисте відкриття ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів відбулося 23 жовтня 2017 року в актовій залі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради. У турнірі беруть участь 26 команд із 15 областей України.


17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». У Фестивалі взяли участь 42 учні 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області та ОТГ; 10 учнів інтернатних навчальних закладів обласного значення.

20 жовтня 2017 року для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування проведено науково-практичний семінар за темою «Інноваційні технології навчання дітей з особливими освітніми потребами на різних етапах освіти».

Делегація Харківської області взяла участь в урочистостях, присвячених Всеукраїнському Дню дошкілля, що відбулися 22 вересня 2017 року у м. Києві. Представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», керівники, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, методисти з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою, завідувачі кафедр дошкільної освіти вищих навчальних закладів; керівники громадських організацій Харківщини взяли участь у виставці-огляді «Нове освітнє середовище», виставці фахових видань та в урочистостях, під час яких були відзначені: – дипломом лауреата Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів / навчально-виховних комлексів» «Джерело батьківських знань» − Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області (завідувач Гамоліна О.В.); – дипломом лауреата Всеукраїнського огляду педагогічних інновацій у дошкільній освіті − Фролову С.В., вихователя Комунального заклау «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»; – подякою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» та Міжнародної федерації ділових жінок «Либідь» − Руднєву С.М., головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

15 червня 2017 року відбувся V обласний фестиваль «Світ медіації». Метою фестивалю є розповсюдження кращих практик ефективного розвитку інститутів учнівського посередництва та сприяння зниженню рівня насильства, нетерпимості, ксенофобії у школах. Команди-агітбригади учнів Оскільського НВК Ізюмської районної ради, Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради та Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області виступили на фестивалі і переконливо довели переваги шкільних медіаційних осередків. З новими техніками та формами медіації учасників фестивалю ознайомили координатори медіаційних осередків м. Первомайського та м. Куп’янська. Під час фестивалю відбулося нагородження дипломами учасників та переможців ІІ (регіонального) етапу Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фрагменти виступів показали команди-переможці конкурсу-фестивалю з Валківського, Харківського районів Харківської області, Московського та Новобаварського районів м. Харкова. У заході взяли участь 26 педагогічних працівників та 67 учнів і студентів навчальних закладів Харківської області.?

Ґете Інститутом в Україні спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з 6 по 10 червня 2017 року на базі Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. У межах семінару вчителі ознайомилися з матеріалами та новітніми методиками для реалізації компетентнісного підходу навчання німецької мови із залученням країнознавчих джерел і використанням мобільних пристроїв. В інтерактивній формі вчителі опрацювали питання дидактизації автентичних матеріалів та їх інтеграції в навчальний процес, методико-дидактичного потенціалу проектної роботи, а також розробки власних ідей задля застосування набутих у межах проекту знань. У семінарі взяли участь 20 учителів німецької мови. За підсумками роботи семінару всі учасники отримали міжнародний сертифікат GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern). 

13 червня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування за темою «Організація навчально-виховного процесу в школі-інтернаті на засадах педагогіки партнерства». За програмою семінару було розглянуто такі питання: – суть педагогіки партнерства як етичного концепту нової української школи; – протиріччя між суб’єктами освітнього простору навчального закладу інтернатного типу. У ході практичної роботи за інтерактивною формою «Світове кафе» учасниками семінару було змодельоване освітнє середовище інтернатного загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування шкільної освіти на засадах педагогіки партнерства. У роботі семінару взяли участь 32 особи.

14 червня 2017 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено дев’яте (очне) заняття Школи новопризначеного завідувача і методиста Р(М)МК(Ц) за темою:«Захист портфоліо». У захисті взяли участь 3 завідувачі та 21 методист Р(М)МК(Ц) із районів Харківської області та м. Харкова. Проведено анкетування учасників з метою визначення результативності проведених занять та окреслення питань для подальшої роботи з новопризначеними завідувачами і методистами Р(М)МК(Ц). За результатами роботи Школи у 2016-2017 н. р. та захисту портфоліо її учасники отримали сертифікати.


17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». У Фестивалі взяли участь 42 учні 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області та ОТГ; 10 учнів інтернатних навчальних закладів обласного значення.

20 жовтня 2017 року для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування проведено науково-практичний семінар за темою «Інноваційні технології навчання дітей з особливими освітніми потребами на різних етапах освіти».

Делегація Харківської області взяла участь в урочистостях, присвячених Всеукраїнському Дню дошкілля, що відбулися 22 вересня 2017 року у м. Києві. Представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», керівники, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, методисти з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою, завідувачі кафедр дошкільної освіти вищих навчальних закладів; керівники громадських організацій Харківщини взяли участь у виставці-огляді «Нове освітнє середовище», виставці фахових видань та в урочистостях, під час яких були відзначені: – дипломом лауреата Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів / навчально-виховних комлексів» «Джерело батьківських знань» − Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області (завідувач Гамоліна О.В.); – дипломом лауреата Всеукраїнського огляду педагогічних інновацій у дошкільній освіті − Фролову С.В., вихователя Комунального заклау «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»; – подякою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» та Міжнародної федерації ділових жінок «Либідь» − Руднєву С.М., головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

15 червня 2017 року відбувся V обласний фестиваль «Світ медіації». Метою фестивалю є розповсюдження кращих практик ефективного розвитку інститутів учнівського посередництва та сприяння зниженню рівня насильства, нетерпимості, ксенофобії у школах. Команди-агітбригади учнів Оскільського НВК Ізюмської районної ради, Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради та Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області виступили на фестивалі і переконливо довели переваги шкільних медіаційних осередків. З новими техніками та формами медіації учасників фестивалю ознайомили координатори медіаційних осередків м. Первомайського та м. Куп’янська. Під час фестивалю відбулося нагородження дипломами учасників та переможців ІІ (регіонального) етапу Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фрагменти виступів показали команди-переможці конкурсу-фестивалю з Валківського, Харківського районів Харківської області, Московського та Новобаварського районів м. Харкова. У заході взяли участь 26 педагогічних працівників та 67 учнів і студентів навчальних закладів Харківської області.?

Ґете Інститутом в Україні спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з 6 по 10 червня 2017 року на базі Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. У межах семінару вчителі ознайомилися з матеріалами та новітніми методиками для реалізації компетентнісного підходу навчання німецької мови із залученням країнознавчих джерел і використанням мобільних пристроїв. В інтерактивній формі вчителі опрацювали питання дидактизації автентичних матеріалів та їх інтеграції в навчальний процес, методико-дидактичного потенціалу проектної роботи, а також розробки власних ідей задля застосування набутих у межах проекту знань. У семінарі взяли участь 20 учителів німецької мови. За підсумками роботи семінару всі учасники отримали міжнародний сертифікат GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern). 

13 червня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування за темою «Організація навчально-виховного процесу в школі-інтернаті на засадах педагогіки партнерства». За програмою семінару було розглянуто такі питання: – суть педагогіки партнерства як етичного концепту нової української школи; – протиріччя між суб’єктами освітнього простору навчального закладу інтернатного типу. У ході практичної роботи за інтерактивною формою «Світове кафе» учасниками семінару було змодельоване освітнє середовище інтернатного загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування шкільної освіти на засадах педагогіки партнерства. У роботі семінару взяли участь 32 особи.

14 червня 2017 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено дев’яте (очне) заняття Школи новопризначеного завідувача і методиста Р(М)МК(Ц) за темою:«Захист портфоліо». У захисті взяли участь 3 завідувачі та 21 методист Р(М)МК(Ц) із районів Харківської області та м. Харкова. Проведено анкетування учасників з метою визначення результативності проведених занять та окреслення питань для подальшої роботи з новопризначеними завідувачами і методистами Р(М)МК(Ц). За результатами роботи Школи у 2016-2017 н. р. та захисту портфоліо її учасники отримали сертифікати.