Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 грудня 2021 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який було проведено в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet.

У конкурсі взяли участь 94 учні 3–11-х класів закладів загальної середньої освіти ТГ Харківської області та районів м. Харкова, які посіли перше місце в ІІ етапі.

Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсу визначено 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Протоколи оцінювання робіт учасників ІІІ (обласного) етапу конкурсу оприлюднено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в розділі «Учнівські інтелектуальні змагання»; списки переможців – на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Переможці, які посіли І–ІІІ місця, візьмуть участь у ІV (фінальному) етапі конкурсу, що відбудеться 26 лютого 2022 року.