Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Інформація про засідання науково-методичної ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 13 травня 2021 року

Відповідно до річного плану КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 13 травня 2021 року відбулося засідання науково-методичної ради, що проходило у форматі Google-meet-конференції. 

Розглядалися такі питання:

  • про підсумки проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою: «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання»;
  • про підсумки проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» та напрями подальшої роботи;
  • про підсумки проведення другого (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році та напрями подальшої роботи.

 Під час засідання відбулася презентація кращих практик переможців VІ обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування і розвиток комунікативної та мовної компетентностей здобувачів освіти»:

  • Комунального закладу «Таранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героїв-широнінців» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області;
  • Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»;
  • Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області;
  • Красноградського ліцею № 3 Красноградської міської ради Харківської області.

Крім цього, було розглянуто та схвалено обласний, спільний із Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова, освітній проєкт «Освітньо-екологічний центр «Екологічна освіта майбутнього» протягом 2021 – 2024 рр.

На засіданні науково-методичної ради було розглянуто та погоджено 3 навчальні програми з позашкільної освіти дослідницько-експериментального та соціально-реабілітаційного напрямів.

До участі в онлайн-засіданні науково-методичної ради долучилася 21 особа.

Протокол № 2 засідання науково-методичної ради від 13.05.2021 буде розміщено на сайті Академії (розділ «Науково-методична рада»).