Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Інформація про засідання науково-методичної ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 25 лютого 2021 року

Відповідно до річного плану КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 25 лютого 2021 року відбулося засідання науково-методичної ради, що проходило у форматі Google-meet-конференції. 

Розглядалося питання про дослідно-експериментальну діяльність закладів освіти у 2021 році.

 Відбулася презентація кращих практик переможців VІІІ обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: перспективні підходи до інтегративного викладання мистецьких дисциплін»:

  • Комунальної установи «Красноградський центр професійного розвитку педагогічних працівників» за темою: «Упровадження інтерактивних технологій навчання у шкільну практику викладання мистецьких дисциплін»;
  • Лозівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області за темою: «Створення умов для формування компетентнісної особистості учня, здатного до самовираження та реалізації своїх потреб».

Крім цього, було розглянуто та схвалено  впровадження регіонального освітнього проєкту «Моніторинг у сфері загальної середньої освіти в умовах розбудови сучасної української школи» протягом 2021-2023 років, виконавцем якого призначено Капустіна І.В., завідувача Центру моніторингу якості освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Разом із тим, продовжено термін дії регіонального освітнього проєкту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» на 2021-2023 роки.

До участі в онлайн-засіданні науково-методичної ради долучилося 24 особи.

Протокол № 1 засідання науково-методичної ради від 25.02.2021 розміщено на сайті Академії (розділ «Науково-методична рада»).