Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Інформація про засідання науково-методичної ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 20 лютого 2020 року

Відповідно до річного плану КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 20 лютого 2020 року відбулося засідання науково-методичної ради, що проходило з Web-трансляцією.

Розглядалося питання про стан експериментальної діяльності закладів освіти Харківської області; зокрема, схвалено програму дослідно-експериментальної діяльності регіонального рівня за темою «Формування просоціальної поведінки здобувачів освіти в контексті Нової української школи» (2019-2023 н. р.) на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №148 Харківської міської ради.

Також презентували свої досвіди роботи педагогічні працівники ЗЗСО обласного підпорядкування Харківської області, які будуть атестуватись у 2019/2020 навчальному році атестаційною комісією ІІІ рівня (при Департаменті науки і освіти ХОДА), і переможець четвертої обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» – Куп’янський НВК «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради.

Крім цього, було розглянуто та схвалено навчальні програми з дошкільної та позашкільної освіти  й рекомендовано до друку методичний посібник «П’ятикласник».

До перегляду трансляції засідання науково-методичної ради долучилося 30 осіб.

Протокол № 1 засідання науково-методичної ради від 20.02.2020 буде розміщено на сайті Академії (розділ «Науково-методична рада»).