Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Інтернет-семінар у режимі ЧАТу «Особливості проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

13 січня 2021 року Центром інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено Інтернет-семінар у режимі ЧАТу «Особливості проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання» у 2021 році для спеціалістів місцевих органів управління у сфері освіти, методистів районних (міських, ОТГ) методичних служб, відповідальних за методичний супровід інноваційної діяльності, директорів, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, завідувачів та методистів закладів дошкільної освіти.

Учасники Інтернет-семінару були ознайомлені з порядком проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2021 році за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання»  й умовами проходження електронної реєстрації учасників фестивалю у поточному році, а також вимогами до подання матеріалів. Обговорено питання щодо критеріїв оцінювання матеріалів (описів досвіду) учасників фестивалю.

Для участі у Фестивалі учасник до 28 лютого 2021 року має пройти електронну реєстрацію у браузері Googlе Chrome за посиланням: https://forms.gle/cimfWoxjvK9cXNfS7 та представити опис сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технологій, методів, форм та моделей організації освітнього процесу тощо, прикріпивши його електронний документ у поле «Завантажте свій власний опис досвіду».

До участі у ЧАТі долучилися 53 представники місцевих органів управління у сфері освіти, методистів районних (міських, ОТГ) методичних служб, відповідальних за методичний супровід інноваційної діяльності, директорів, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, завідувачів та методистів закладів дошкільної освіти.

Матеріали ЧАТу розміщені за посиланням https://hano.chatovod.com/  (у розділі «ЦІРО», доступні для перегляду до кінця поточного місяця).