Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Школа педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

02.06.2023 відбудеться науково-практичний вебсемінар (на платформі ZOOM) для вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти за темою «Нові стратегії змістового компоненту освітнього напряму «Дитина в соціумі».

Захід проводиться в межах ХАБів «Якісна освіта», «Професійний розвиток педагога» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030», відповідно до програми Школи педагогічної майстерності вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти за темою «Розвиток професійної компетентності вихователів закладів дошкільної освіти в умовах упровадження нової редакції Базового компонента дошкільної освіти».

Запрошуємо до участі у вебсемінарі вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, які підтвердили свою реєстрацію у березні 2023 року, за посиланням, що буде надіслано на електронні адреси учасників.

Час роботи: 12.00 – 15.00.

Після завершення вебсемінару матеріали будуть розміщені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» в розділі «Науково-методична робота, підрозділ «Дошкільна освіта».

 

Програма науково-методичного вебсемінару: