Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Участь у засіданнях територіальних методичних об’єднань вчителів Зміївської міської територіальної громади Чугуївського району Харківської області

08.11.2022 року методисти Центру методичної та аналітичної роботи Румянцева-Лахтіна О.О., Сідорчук В.П. на запрошення КУ «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області взяли участь у засіданні територіального методичного об’єднання вчителів української мови, літератури, зарубіжної літератури та територіального методичного об’єднання вчителів громадянської та історичної освітньої галузі у форматі Zoom-конференції.

Науково-методична допомога здійснювалась з метою вдосконалення та розвитку громадянської, мовно-комунікативної та предметно-методичної компетентностей педагогів.

Учасникам засідання територіального методичного об’єднання вчителів української мови, літератури, зарубіжної літератури акцентовано увагу на особливостях оцінювання предметів мовно-літературної галузі у 5 класах НУШ та на оформленні журналів і свідоцтва досягнень.

Члени територіального методичного об’єднання вчителів громадянської та історичної освітньої галузі були ознайомлені з актуальними питаннями викладання суспільствознавчих предметів у 2022/2023 навчальному році. Також надані практичні рекомендації щодо планування й організації освітнього процесу, реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти.

У заходах взяло участь 57 педагогічних працівників.