Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Семінар-тренінг «Технологія створення системи моніторингових досліджень»

Відповідно до замовлення відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації 16 листопада 2017 року Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено виїзний семінар-тренінг у межах «Школи моніторингу» для директорів (заступників директорів з навчальної роботи) загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів Ізюмського району за темою «Технологія створення системи моніторингових досліджень якості освіти».

Під час семінару-тренінгу педагогічних працівників було ознайомлено з основними підходами до планування локальних моніторингових досліджень, опрацьовано алгоритм створення системи моніторингу якості освіти в навчальному закладі.

Результатом роботи учасників семінару-тренінгу стала програма моніторингових досліджень якості освіти в навчальному закладі.

У семінарі-тренінгу взяли участь 29 осіб.