Close
Регіональний серпневий науково-методичний марафон – 2022 «До старту Державного стандарту базової середньої освіти»

Семінар «Предметна, методична підготовка вчителя початкових класів для формування читацької компетентності молодших школярів»

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 26 березня 2019 року кафедрою методики дошкільної та початкової освіти спільно з Центром громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Харківською обласною бібліотекою для дітей проведено пролонгований науково-практичний семінар для керівників районних (міських, ОТГ) методичних об’єднань учителів 1 – 2 класів за темою «Предметна й методична підготовка вчителя початкових класів для формування читацької компетентності молодших школярів».

Під час заходу учасники заходу познайомилися з діяльністю Харківської обласної бібліотеки для дітей, новинками художньої літератури для дітей, переглянули книжкові виставки.

Лупіцька В.М., завідувач сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей, розповіла про світові практики промоції читання, премії, рейтинги та конкурси в галузі дитячої літератури.

Провідний бібліотекар Загревська С.М. висвітлила аспекти творчості видатного дитячого письменника Юхима Чеповецького.

Саліна Н.Ю., завідувач сектору розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей, продемонструвала можливості використання буктрейлерів як ефективного медіаресурсу популяризації книги.

Завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти Коченгіна М.В. та методист Центру громадянського виховання Прасол І.О. обговорили з учасниками семінару питання моделювання уроків читання / літературного читання у 2-му класі.

Після завершення заходу творчий колектив аматорського об’єднання працівників ХОБД «Театр на колесах» представи учасникам семінару театральну інсценівку за твором Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

У науково-практичному семінарі взяли участь 48 педагогів.

Завантажити матеріали семінару – Архів.