Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Семінар-практикум за темою «Консультаційна робота з учасниками освітнього процесу. Адаптація учнів 5-х класів в умовах впровадження стандартів нової української школи»

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя 26 вересня 2022 року на платформі Google-meet проводиться

четверте (заключне) заняття Школи молодого фахівця психологічної служби у формі семінару-практикуму за темою «Консультаційна робота з учасниками освітнього процесу. Адаптація учнів 5-х класів в умовах впровадження стандартів нової української школи».

Зміст семінару-практикуму спрямовано на розвиток особистої та навчальної компетентності працівників психологічної служби, розвиток навичок професійної комунікації у формі консультативної роботи з усіма учасниками освітнього процесу в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи та з урахуванням навчання в умовах воєнного стану.Особлива увага приділена питанню методів і форм онлайн-консультування зі всіма учасниками освітнього процесу.

Адресна категорія педагогічних працівників: практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти м. Харкова та Харківської області зі стажем роботи до 3-х років

Час проведення: 12.00 – 14.00

Для участі у веб-семінарі необхідно перейти за посиланням:   https://meet.google.com/rhr-gcjx-shs

 

Реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/36M2xyxCdJqQwc9Y7