Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Підсумки Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Протягом лютого – квітня 2021 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2021 рік і наказу Академії від 05.02.2021 № 10 «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою Академії, був проведений ІV Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання» (далі – Фестиваль).

Для участі у Фестивалі успішно зареєструвалися 1229 учасників 
за 
24 номінаціями: «Управління освітою», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мови національних меншин», «Математика», «Історія», «Громадянська освіта, правознавство», «Географія, економіка», «Фізика, астрономія», «Біологія, екологія», «Хімія», «Інформатика», «Мистецтво», «Трудове навчання», «Основи здоров’я, фізична культура», «Захист України», «Виховна робота», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Бібліотечна справа».

Конкурсанти представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу. У березні – квітні 2021 року експертні комісії за кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, визначили 535 найкращих робіт педагогів Харківщини, які відзначено дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Список переможців та аналітичні матеріали Фестивалю розміщені в Розділах сайта на підсторінці «Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини».

Оціночні листи розміщені за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1KxJBgJAfOwFam1iOFulEqCUr17z-VTC8?usp=sharing

Дипломи переможців і лауреатів можна буде завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/14P_gQMQ-PtfICr936GRQf7jN7JGWVTat?usp=sharing

Завантажити повністю – ТУТ.