Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Підсумки Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Протягом лютого – квітня 2020 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2020 рік, із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою Академії, проведено Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

У 2020 році Фестиваль відбувся за темою «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Для участі у Фестивалі успішно зареєструвалися 1050 учасників за 24-ма номінаціями. Конкурсанти представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.

У березні–квітні 2020 року експертні комісії за кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, визначили 465 кращих робіт педагогів Харківщини, які буде відзначено електронними дипломами  І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

За результатами експертизи робіт Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» були визначені 78 описів ефективного досвіду, які посіли І місце і будуть занесені до обласної бази кращих практик, поширюватись під час проведення обласних методичних заходів для педагогічної спільноти Харківської області та висвітлюватись на сайті Академії.

Висловлюємо вдячність усім, хто поділився своїм досвідом за темою фестивалю.

Вітаємо освітян, які стали переможцями Фестивалю добрих практик -2020!

Аналітична довідка за результатами фестивалю та список переможців додаються.

Завантажити повністю – ТУТ.