Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Підсумки онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 18.09.2017 № 273 «Про проведення онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів», із метою ефективної організації роботи з обдарованою молоддю та якісної підготовки учнів до інтелектуальних змагань із 23 жовтня по 12 листопада 2017 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено онлайн-тренінги з 16-ти навчальних предметів: української мови та літератури, історії, фізики, астрономії, біології, екології, математики, географії, економіки, правознавства, хімії, інформатики, інформаційних технологій, російської мови та літератури, англійської та німецької мов.

Окрім учнів, узяти участь в онлайн-тренінгах змогли й педагоги, які готують обдарованих школярів до інтелектуальних змагань. Тренери, які проводили заняття, надали практичну допомогу всім учасникам із підготовки до ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, акцентуючи особливу увагу на розв’язанні завдань відповідних етапів. З учасниками онлайн-тренінгів було забезпечено зворотній зв’язок, тому всі учні та вчителі ставили запитання, на які одразу отримували відповіді.

У прямому ефірі онлайн-тренінгів безпосередньо взяли участь 12577 осіб: 9185 учнів і 3392  педагоги.

Після проведення занять зафіксовано 39514 переглядів.

Найбільш активну участь у тренінгах з усіх предметів узяли школярі та педагоги Балаклійського, Валківського, Красноградського, Коломацького, Лозівського, Нововодолазького, Первомайського районів області, Мереф’янської ОТГ, м. Куп’янська, м. Лозової, м. Люботина, м. Чугуєва, Московського та Немишлянського районів м. Харкова.