Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Про підсумки ХІV обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

Протягом 17-21 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбулася ХІV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Становлення патріота-громадянина: практико-орієнтовані моделі та стратегії», що проводилася в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

У заході взяли участь 7 закладів освіти, які презентували свої досвіди роботи. Чотири педагогічні колективи здобули дипломи І ступеня в таких номінаціях:

  • «Новий контент педагогічних технологій громадянсько-патріотичного виховання в закладі освіти» – Зорянська гімназія Красноградської міської ради Харківської області та Комунальний заклад «Первомайський ліцей № 6 Первомайської міської ради Харківської області»;
  • «Національна ідея у формуванні патріотичних почуттів дітей та молоді» – Комунальний заклад «Зіньківщинський ліцей» Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області;
  • «Педагогіка партнерства: підтримка дітей в умовах воєнного стану» – Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Харківської міської ради Харківської області.

Із матеріалами учасників і перебігом ХІV онлайн-виставки можна ознайомитися на сайті Академії в розділі: Педагогічна виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття», сторінка ХІV online-виставка. Підсумковий лист оцінювання за посиланням: https://drive.google.com/file/d/18p2nSwYXQgTbi6um8R4mMxio7MnB-Inw/view?usp=sharing .

Вітаємо переможців і призерів ХІV обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»!

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в наступній ХV онлайн-виставці в листопаді 2023 року за темою «Нова українська школа: формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості».