Close
Регіональний серпневий науково-методичний марафон – 2022 «До старту Державного стандарту базової середньої освіти»

Про підготовку тренерів-педагогів та підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 р. № 476 за рахунок субвенції, що виділена Академії, з 18 серпня 2021 року буде організовано підготовку тренерів-педагогів до здійснення безпосередньо на місцях підвищення кваліфікації учителів початкових класів та підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

План-графік підвищення кваліфікації тренерів-педагогів, асистентів вчителів та вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, на  серпень – листопад 2021 року розміщено на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у розділі «Підвищення кваліфікації», у підрозділі «Плани-графіки».

Для того, щоб уточнити термін навчання, зареєстрованим педагогам необхідно на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (вгорі на головній сторінці) перейти за посиланням «СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ», де розміщено списки слухачів із розподілом на групи та зазначено форму навчання у перший день.

Доступ до списків буде відкрито з 5серпня 2021 року.

Навчання для тренерів-педагогів (30 годин, 4 дні) буде здійснюватись за очною та дистанційною формою, для вчителів та асистентів (15 годин, 2 дні) за дистанційною формою.

За 2-3 дні до початку навчання зареєстрованим педагогічним працівникам необхідно пройти ще одну реєстрацію на попередньо обрані курси на сайті «Дистанційна освіта»  за адресою http://newdl.edu-post-diploma.kharkov.ua/

Пропонуємо довести цей лист до відома педагогічних працівників кожного закладу освіти відповідної території та забезпечити участь педагогів у навчанні згідно з Планом-графіком підвищення кваліфікації на серпень-листопад 2021 року (див. додаток).