Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Про перенесення термінів проведення другого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти

У квітні-травні 2020 року було заплановано проведення другого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».

Однак через  пандемію COVID-19 терміни його проведення було перенесено на 2021 рік.

У зв’язку з цим Міністерством освіти і науки України затверджено нову Програму загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».

Заклади, що були вибрані для участі в цьому циклі дослідження, залишаються його потенційними учасниками.

З наказом Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 №1478 «Деякі питання загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти “Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти”» можна ознайомитися за посиланням https://bitly.su/sFLDyjW