Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Протокол № 5 від 21.11.2019 року науково-методичної ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Відповідно до річного плану КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 21 листопада 2019 року відбулося засідання науково-методичної ради, що вдруге проходило з Web-трансляцією.

Було розглянуто такі питання: стан експериментальної діяльності закладів освіти Харківської області у 2019 році; оновлення підходів у плануванні науково-методичної роботи Харківської академії неперервної освіти на 2020 рік; внесення змін до п. 3.1. Положення про Фестиваль «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Також презентували свої досвіди три заклади освіти – переможці ІІІ обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: неперервний розвиток фахової компетентності педагога – агента змін – у системі методичної роботи» і сім закладів освіти – переможці Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2019».

Крім цього, розглянуто та схвалено дев’ять навчальних програм із позашкільної освіти.

До перегляду засідання науково-методичної ради долучилося 64 особи.