Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Протокол фестивалю ораторського мистецтва

На виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання), із метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови у жовтні 2022 року проведено з використанням онлайн-сервісів.

Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди, за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У фестивалі взяли участь 35 учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області та 2 учні закладів загальної середньої освіти обласного та державного підпорядкування. Учасники фестивалю розмістили свої виступи із вищевказаної теми на сервісі YouTube.

Оргкомітетом Фестивалю визначено 22 переможці і 11 лауреатів.

9 листопада 2022 року, у День української писемності та мови, о 13.00 у форматі онлайн відбудуться урочистості з нагоди цього свята та привітання переможців і лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Анонс про проведення урочистостей та відповідне електронне посилання буде розміщене на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».