Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін»

У межах впровадження Концепціії «Нова українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні продовжують Програму «Вчителі англійської мови – агенти змін».

Мета Програми – покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовка тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям закладів освіти своєї області.

До участі запрошуються вчителі англійської мови закладів середньої освіти Харківської області.

Вимоги до кандидатів:

• педагогічний стаж не менше 5 років;
• підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки (участь у конференціях, круглих столах, онлайн курсах, зимових школах, творчих майстернях тощо);
• уміння аналізувати свій професійний розвиток (успіх/досягнення, виклики та шляхи їх подолання, планування свого професійного розвитку);
• бажання та готовність проводити семінари, спостерігати за уроками з метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови області.
• Відібрані вчителі повинні будуть провести серію тренінгів для щонайменше 20-ти вчителів у своєму регіоні.

Заяви подаються онлайн на вебсайті Британської Ради за цим посиланням.

Останній день подачі заявок – 12 листопада 2017 року.

Кандидати, яких буде відібрано для участі, отримають лист-підтвердження 13 – 15 листопада 2017 року.

Участь у конкурсі та Програмі безкоштовна.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності учасники отримають сертифікати Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.