Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Проведення інтернет-семінару «Обговорення питань щодо організації та проведення ХІІІ обласної тематичної онлайн-виставки ЕПД «Освіта Харківщини ХХІ століття»

10 листопада 2022 року о 14.00 Центром громадянського виховання планується проведення інтернет-семінару в режимі ЧАТу  «Обговорення питань щодо організації та проведення ХІІІ обласної тематичної онлайн-виставки ЕПД «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: методична компетентність як складова професійної самореалізації педагога в умовах воєнного часу» в мехах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

У грудні 2022 року планується проведення ХІІІ онлайн-виставки за темою «Нова українська школа: методична компетентність як складова професійної самореалізації педагога в умовах воєнного часу» в номінаціях:

  • «Методична компетентність вихователя закладу дошкільної освіти як фактор становлення його професіоналізму»;
  • «Формування методичної компетентності вчителя Нової української школи – важлива складова якісної освіти»;
  • «Розвиток професійної компетентності педагогів закладу позашкільної освіти засобами методичної роботи»;
  • «Глобалізація та міжнародна інтеграція: шлях до реформації в освіті».

До заходу запрошуються спеціалісти місцевих органів управління у сфері освіти; методисти Центрів освітніх технологій м. Харкова; директори, консультанти центрів професійного розвитку, керівники, заступники керівників, педагоги закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та усі бажаючі, які зацікавлені стати учасниками онлайн-виставки,  поділитися своїми кращими практиками та творчими пошуками з освітянами Харківщини.

Під час заходу планується ознайомлення освітян зі змінами у Положенні про обласну тематичну онлайн-виставку ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» та умовами участі в онлайн-виставці.  

Приєднатися до інтернет-семінару можна на сайті Академії (підсторінка «Розділи сайта», вкладка «ЧАТ(веб)», кімната «Освіта Харківщини ХХІ століття»).

Зі змістом інтернет-семінару можна буде ознайомитися на сайті Академії (Педагогічна виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття»,  XІІІ online-виставка або за посиланням  https://sites.google.com/view/osvita-kharkiv-2019)

Запрошуємо команду вашого закладу освіти долучитися до участі в заході та стати учасниками ХІІІ онлайн-виставки!