Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Початок проведення Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Протягом лютого – квітня 2019 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2019 рік та наказу Академії від 05.02.2019 № 11 «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою Академії, проводиться Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Для участі у Фестивалі успішно зареєструвалися 1282 учасники за 23 номінаціями, які представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.

Зі списком учасників можна ознайомитися за посиланням – https://goo.gl/EjwV5G.

Фестиваль проводиться у два етапи:

І етап (відбірковий) – лютий – березень 2019 року;
ІІ етап (фінальний) – квітень 2019 року.

У квітні 2019 року експертні комісії за кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, визначать найкращі роботи педагогів Харківщини, які будуть відзначені оргкомітетом Фестивалю дипломами І – ІІІ ступенів.

Бажаємо успіхів всім учасникам Фестивалю!