Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Особливості організації освітнього процесу в НУШ у 2022/2023 н. р.

Науково-методичний вебсемінар з питань роботи з підручниками у 2022/2023 н. р.

9 серпня 2022 року відкрито доступ до матеріалів науково-методичного вебсемінару з питань роботи з підручниками у 2022/2023 н. р.

Запрошуємо взяти участь спеціалістів МОУО, консультантів ЦПРПП, які відповідають за роботу з підручниками, а також бібліотечних працівників закладів загальної середньої освіти.

Інформація доступна до 9 вересня 2022 року.

 

Метою вебсемінару є надання допомоги при проведенні інвентаризації бібліотечного фонду підручників, визначення рівня забезпеченості учнів наявними підручниками, а також оновлення, доповнення, розширення теоретичних і практичних знань бібліотечних працівників закладів освіти, їхніх умінь і компетентностей,  допомога у розв’язанні професійно-фахових завдань, що постають у існуючих умовах.

 

Зміст кейсу:

  1. Презентація Ворфлік Л.В., завідувача, та Латишевої Т.В., методиста відділу планування та розподілу навчальної літератури, за темою «Організація роботи з бібліотечним фондом підручників у 2022/2023 н.р.»
  2. Презентація Жеребкіної З.Г., завідувача бібліотеки, та Павлової Г.М., бібліотекаря, за темою «Інформаційна підтримка учасників освітнього процесу».
  3. Рекомендації щодо опрацювання матеріалів

Матеріали доступні за покликанням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1atluM2BVNRGguVnUr3aep9Xirs9rgOoR?lfhs=2