Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Онлайн-семінар «Організаційні аспекти проведення пілотного етапу PISA-2022 у закладах освіти Харківської області»

У межах підготовки до пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022 11 березня 2021 року Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено онлайн-семінар для відповідальних за пункти тестування, адміністраторів комп’ютерного оцінювання в закладах освіти, залучених до проведення дослідження, за темою «Організаційні аспекти проведення пілотного етапу PISA-2022 у закладах освіти Харківської області».

Під час онлайн-семінару розкрито особливості пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022; охарактеризовано роль, завдання та функції відповідального за пункт тестування, адміністратора з комп’ютерного оцінювання; опрацьовано інструкції для відповідального за пункт тестування та адміністратора з комп’ютерного оцінювання за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти.

У заході взяли участь 17 педагогічних працівників закладів освіти.