Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Онлайн-семінар «Моніторинг як засіб визначення ефективності внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО»

Відповідно до плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» спільно з управлінням Державної служби якості освіти в Харківській області 11 жовтня 2021 року в межах Школи керівника (вихователя-методиста) закладу дошкільної освіти «Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО» відбувся онлайн-семінар для керівників (вихователів-методистів) закладів дошкільної освіти за темою «Моніторинг як засіб визначення ефективності внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО».

Під час онлайн-семінару учасників заходу ознайомлено із сучасними вимогами до здійснення моніторингової та аналітичної діяльності в ЗДО, основними підходами до аналізу результатів оцінювання якості освітньої діяльності в ЗДО; опрацьовано алгоритм аналізу результатів самооцінювання критеріїв, індикаторів внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО та визначення рівня засвоєння вихованцями старших груп ЗДО вимоги БКДО в межах внутрішнього моніторингу.

У заході взяли участь 25 педагогічних працівників.

За результатами участі в семінарах у межах Школи керівника (вихователя-методиста) закладу дошкільної освіти всі педагогічні працівники отримали сертифікати.

Список додається.