Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Методичний міст «Діяльнісний підхід як основа організації освітнього процесу з української мови і літератури в 5 класах НУШ»

28.11.2022 у межах реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» для керівників територіальних методичних об’єднань, учителів української мови і літератури закладів загальної середньої освіти відбудеться методичний міст за темою «Діяльнісний підхід як основа організації освітнього процесу з української мови і літератури в 5 класах НУШ».

Час роботи: 15.00 – 16.00.

Методичний міст проводиться з метою формувати в учителів-філологів здатності до генерування нових ідей, виявлення та розв’язання проблем; до міжособистісної взаємодії, спілкування з представниками інших професійних груп різного рівня; до прийняття ефективних рішень у професійній діяльності, мотивування педагогів до досягнення спільної мети.

Відеозапис транслюватиметься на каналі YouTube. Для перегляду необхідно перейти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wZR3Uk6BV2w