Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників
Регіональний вересневий науково-методичний марафон - 2022 "Стартував Державний стандарт базової середньої освіти"

Методичний брифінг «Організація інклюзивного навчання в закладах освіти в умовах воєнного стану»

09 серпня 2022 року відкрито доступ до матеріалів методичного брифінгу «Організація інклюзивного навчання в закладах освіти в умовах воєнного стану». Захід проводиться в асинхронному форматі. Матеріали будуть доступні до 08 вересня 2022 року за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1os8r7uXQddfamcinOVaRjB6J2i0a80sd?usp=sharing. Запрошуємо взяти участь педагогічних працівників інклюзивних закладів освіти та всіх бажаючих педагогів.

Зміст матеріалів методичного брифінгу спрямовано на розвиток компетентності  педагогічних працівників  закладів освіти щодо нормативно-правових аспектів в організації  інклюзивного  навчання,  особливостей цифрової інклюзії та психолого-педагогічної підтримки дітей з ООП в умовах воєнного стану.

 

Зміст кейсу:

  1. Презентація Подорожко О.Ю., методиста Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, за темою «Нормативно-правовий аспект в організації інклюзивного навчання в умовах воєнного стану».
  2. Презентація Колісник О.В., викладача секції спеціальної та інклюзивної освіти, за темою «Формування інклюзивної компетентності педагога: виклики сьогодення»
  3. Презентація Лиско О.О., методиста Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, за темою «Цифрова інклюзія – нові можливості у соціальній інтеграції осіб з особливими освітніми потребами».
  4. Презентація Федюшиної Т.О., методиста Ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, за темою «Психолого-педагогічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами в сучасних воєнних реаліях. Практичні поради».
  5. Перелік джерел для самостійного опрацювання.
  6. Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу.

 

Для участі в заході прохання зареєструватися за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1D7Wjt4vMU—iF2TDjnVwhNYqcL88YSOiVLOSXKvboIQ/edit