Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Майстерня практичного психолога закладу освіти «Art-co-working». Вебсемінар-практикум

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя підготовлено матеріали до вебсемінару-практикуму за темою «Арт-методи в роботі зі здобувачами освіти щодо подолання наслідків військових дій» (в межах ХАБу «Безпечна школа» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030»). Захід проводиться в асинхронному форматі. 29 вересня 2022 року відкрито доступ до матеріалів, з якими можна ознайомитися до 29 жовтня 2022 року.

Адресна категорія: практичні психологи ЗЗСО зі стажем роботи більше  3-х років.

Зміст матеріалів вебсемінару-практикуму спрямовано на підвищення професійної компетентності практичних психологів щодо використання арт-методів у корекційній та відновлювальній роботі, яка спрямована на подолання наслідків військових дій у здобувачів освіти.

Зміст кейсу:

  1. Презентація Носенка В.В., завідувача Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя, за темою «Арт-методи у роботі практичного психолога зі здобувачами освіти в умовах війни» доступна  за  посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1CcYtmoDq0HIRQmfz3xYz74VbcFp9gq5Z/edit?usp=sharing&ouid=113704167610497077413&rtpof=true&sd=true .
  2. Презентація Разводової Т.О., викладача секції спеціальної та інклюзивної освіти, за темою «Арт-методи у навчанні дітей з ООП: розвиток здібностей, розширення можливостей, гармонізація особистості, соціалізація» доступна за посиланням: https://youtu.be/W9rRt8OXTIY .
  3. Презентація Пономаренко О.М., практичного психолога КЗ «Малоданилівський ліцей» Малоданилівської селищної ради Харківського району Харківської області, за темою «Арт-терапія в умовах воєнного часу» доступна за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1-gJ5smjWQ6Xiegd44CV5xTJb4LhE0xK1/edit?usp=sharing&ouid=102841600314131069687&rtpof=true&sd=true .
  4. Реєстрація участі та завдання для перевірки засвоєного матеріалу за посиланням: https://forms.gle/9RVERXmjho4dyCt27
  5. Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу  за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1duOq8o5phcnQjOU9ncP-xN_UgtVeeUMx?usp=sharing
  6. Літературні джерела для самостійного опрацювання за темою «Арт-терапія: лікування мистецтвом»  за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1duOq8o5phcnQjOU9ncP-xN_UgtVeeUMx?usp=sharing.

 

Орієнтовний час роботи з матеріалами – 4 години.