Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Конкурс «Європа – це я!» Шкільний портал

Шкільний портал

Доброго дня, шановні колеги!

«Шкільний портал»  пропонує учням  області долучитися до ІV щорічного Всеукраїнського конкурсу, приуроченого до Дня Європи в Україні «Європа – це я!»

До участі запрошуються учні 1 — 10 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів. Конкурс відбуватиметься 13-28 травня (в один із днів на вибір куратора).

Вартість участі для кожного учасника складає 20 грн. Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено вчителя, який здійснюватиме функції куратора.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: http://testportalua.com/index/konkurs_quot_evropa_ce_ja_quot/0-98

Як і в минулому році, завдання подаються завдяки комп’ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити з сторінки сайту в конкурсний день. На даний час за посиланням     http://testportalua.com/load/0-0-0-1204-20 необхідно обов’язково   спробувати демонстраційну програму. Натисніть на посилання і завантаження розпочнеться автоматично.

Заявку потрібно подати до кінця доби 12 травня. Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportalua.com/load/0-0-0-763-20 (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично).