Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Електронне видання «Аналіз якості освітньої діяльності в закладах дошкільної освіти»

Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» підготовлено електронне видання «Аналіз якості освітньої діяльності в закладах дошкільної освіти».

У виданні вміщено аналітичні матеріали за підсумками регіонального моніторингового дослідження якості освітньої діяльності в ЗДО в умовах підготовки до Нової української школи, що проводилося у вересні-листопаді 2021 року та передбачало оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за міжнародною шкалою Early Childhood Environment Rating Scale (Third Edition) – ECERS – 3, а також визначення рівня засвоєння вихованцями старших груп вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція).

Уперше для аналізу результатів регіонального моніторингу було застосовано ризико-орієнтований підхід, а для візуалізації даних – застосовано «теплові матриці».

З метою надання практичної допомоги педагогічним працівникам щодо використання результатів зазначеного моніторингового дослідження у березні 2022 року буде проведено онлайн-семінар для спеціалістів місцевих органів у сфері управління освітою, керівників, консультантів (методистів) центрів професійного розвитку педагогічних працівників (центрів освітніх технологій), які супроводжують дошкільну освіту, керівників територіальних методичних об’єднань педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, керівників ЗДО-учасників регіональних моніторингових досліджень.