Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Відгук від Краснокутського ЦПРПП

КУ «Краснокутський ЦПРПП» щиро дякує ректорці КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Любові Покроєвій за співпрацю та за участь доцента кафедри методики природничо-математичної освіти, кандидата педагогічних наук КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Кравченко Зої Іванівни.
Зоєю Іванівною надано науково-методичні та практичні рекомендації щодо процедури проходження Національного мультипредметного тесту (НМТ) з математики у 2023 році, а також особливостей підготовки учнів в умовах дистанційного навчання до цьогорічного НМТ.
Щиро дякуємо Зої Іванівні за професійно надану адресну методичну допомогу вчителям математики Краснокутської селищної територіальної громади. Дякуємо за підготовлений цікавий, корисний, інформативний, доступний та змістовний матеріал, який педагогічні працівники зможуть з легкістю використовувати при підготовці учнів до НМТ-2023.
Сподіваємося і віримо, що надані Зоєю Іванівною інформація, рекомендації та поради обов’язково стануть у нагоді нашим педагогічним працівникам під час якісної підготовки до НМТ-2023 з математики, а це в свою чергу допоможе нашим учням отримати високі бали.
Сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо  Вам  міцного здоров’я, усіляких благ,  мирного неба і якнайскорішої перемоги нашій Україні!