Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Всеукраїнський семінар «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку»

1 – 2 листопада 2017 року спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунальним вищим навчальним заклад «Харківська академія неперервної освіти» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку». У семінарі взяли участь фахівці Інституту проблем виховання, Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України та представники 20 регіонів нашої країни.

1 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання, на якому розглянуто актуальні питання нормативного врегулювання процесу створення розвивального ігрового середовища в закладі дошкільної освіти, формування пізнавальної активності через ігрову діяльність у дітей з особливими освітніми потребами, інноваційний потенціал ІКТ в освітньому просторі закладу дошкільної освіти.

2 листопада 2017 року на базі Центру професійного розвитку працівників освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено секційні засідання, майстер-класи та панельна дискусія «Як можна вплинути на ситуацію, що склалася з іграшкою в Україні?» з метою удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти як фактору забезпечення її якості.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи закладів дошкільної освіти Харківської області з питань використання в роботі з дітьми ЛЕГО-конструювання, методики «Лялька як персона», медіадидактичних та технічних засобів розвитку дитини-дошкільника, нестандартного обладнання для формування життєвої компетентності дітей з особливими освітніми потребами.

У межах програми семінару було відвідано музей театральних ляльок при Харківському театрі ляльок імені В.А. Афанасьєва, проведено екскурсію до видавництва «Ранок», ознайомлено з матеріалами обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність».

У заході взяли участь 124 особи.

Завантажити матеріали семінару – Архів.