Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників
Регіональний вересневий науково-методичний марафон - 2022 "Стартував Державний стандарт базової середньої освіти"

Всеукраїнський семінар-практикум «Заклад освіти – територія здоров’я»

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 05.08.2022 № 22.1/10-1044 повідомляє, що 17-18 серпня 2022 року проводиться «Всеукраїнський семінар-практикум «Заклад освіти – територія здоров’я».

Організатори: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Місце проведення: Навчально-виховний комплекс «Домінанта»: м. Київ, вул. Юності, 3.

Під час проведення заходу передбачена пряма трансляція усіх подій на локаціях семінару.

Попередня реєстрація учасників заходу для підключення до он-лайн перегляду до 16.08.2022 за покликанням: https://forms.gle/ThxM28JFJFRKSynt7

У програмі заходу передбачено висвітлення найактуальніших питань щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді, реформи НУШ в освітній галузі «Фізична культура», організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності закладів освіти, запровадження Державного стандарту базової середньої освіти і модельної навчальної програми з фізичної культури, проведення уроків фізичної культури в умовах воєнного стану, психологічного захисту дітей та ін.

Учасники семінару-практикуму зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Довідки за телефонами: 067- 756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк (м. Київ); 066- 430-35-79 Ірина Василівна Волкова (м. Харків)

Проєкт Програми трансляцій під час проведення семінару завантажити тут