Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Вебконсультація для педагогічних працівників ЗПО Харківської області

14 жовтня 2022 року відкрито доступ до матеріалів вебконсультації для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Харківської області за темою «Методичні рекомендації з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення ефективного педагогічного досвіду педагога закладу позашкільної освіти».

Захід проводиться в асинхронному форматі в рамках реалізації ХАБу   «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

Матеріали будуть доступні до 14 листопада 2022 року.

Ознайомитися з вебконсультацією можна за покликанням:

https://docs.google.com/document/d/1K2gh0R29J4OFrMpF5K5RNrkYlZrmOesd/edit?usp=sharing&ouid=101387155487679738891&rtpof=true&sd=true

Опрацювання методичних матеріалів вебконсультації сприятиме вдосконаленню таких професійних компетентностей педагогічних працівників закладів позашкільної освіти:

  • автономізаційної (здатність до саморозвитку, творчості, самовизначення, самоосвіти, конкурентоспроможність. Адже педагог перш за все вчиться сам, це вічний учень);
  • прогностичної (здатності планувати освітній процес);
  • організаційної (здатності організовувати процес навчання);
  • оцінювально-аналітичної (здатності здійснювати оцінювання власних результатів роботи та результатів навчання гуртківців).

Форма зворотного зв’язку за посиланням: https://forms.gle/UuysReUcrGmqot6k8