Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах.

Пiдсумки I етапу II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

25 січня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», на якому було підбито підсумки першого етапу конкурсу.

23 січня 2018 року конкурсанти виконали письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання методики викладання предмету.

За рішенням фахових журі на другий етап конкурсу вийшли такі вчителі:

у номінації «Українська мова та література»:

– Радченко Юлія Вікторівна, учитель КЗ «Харківський навчально-виховний комплекс «гімназія – школа І ступеня» № 24 Харківської міської ради імені І.Н. Питікова» Харківської області;
– Третяк Лідія Олександрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області;
– Довбій Наталія Миколаївна, учитель Шелудьківського ліцею імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова Зміївської районної ради Харіквської області;
– Романова Наталія Вікторівна, учитель Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області;
– Подчерняєва Людмила Іванівна, учитель Красноградського багатопрофільного ліцею Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;
– Ламанова Світлана Вікторівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області;
– Безпала Марія Сергіївна, учитель КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г. Сергєєва»;
– Гарбуз Алла Володимирівна, учитель Куп’янської гімназія № 2 Куп’янської міської ради Харківської області;

у номінації «Фізика»:

– Камін Олександр Олександрович, учитель Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області;
– Балицький Олександр Володимирович, учитель Кленівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Богодухівської районної ради Харківської області;
– Солдатенко Наталія Григорівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області;
– Швидка Тетяна Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області;
– Полшведкіна Лариса Борисівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 160 Харківської міської ради Харківської області;
– Іванюк Максим Євгенович, учитель Височанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови імені Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички Харківської районної ради Харківської області;
– Шило Наталя Анатоліївна, учитель Харківської гімназії № 86 Харківської міської ради Харківської області;
– Швачунов Сергій Вікторович, учитель Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Лозівської міської ради Харківської області;

у номінації «Німецька мова»:

– Шовкун Марина Петрівна, учитель Харківської гімназії № 14 Харківської міської ради Харківської області;
– Забірник Юлія Анатоліївна, учитель Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області;
– Базій Людмила Анатоліївна, учитель КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області;
– Гудкова Світлана Станіславівна, учитель Роздольської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;
– Корчак Ольга Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області;
– Криклива Олена Миколаївна, учитель Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області;
– Кізьюрова Олена Григорівна, учитель КЗ «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області»;
– Триполка Олена Володимирівна, учитель Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області;

у номінації «Фізична культура»:

– Черновол Ганна Миколаївна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області;
– Іващенко Олександр Володимирович, учитель Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області;
– Ігнатьєв Сергій Борисович, учитель КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 135 Харківської міської ради Харківської області»;
– Цибульнік Світлана Олександрівна, учитель Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шевченківської районної ради Харківської області;
– Фурсов Максим Сергійович, учитель Харківської гімназії № 14 Харківської міської ради Харківської області;
– Горбань Сергій Володимирович, учитель Савинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;
– Пов’якало Андрій Дмитрович, учитель Лебедівського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області;
– Єрмолович Олександр Михайлович, учитель Дергачівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дергачівської районної ради Харківської області.

30, 31 січня та 1 лютого 2018 року конкурсанти проведуть конкурсні уроки й практичну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова.

Зведені оціночні листи І етапу другого (обласного) туру конкурсу – Архів.