Close
9 – 13 грудня 2019 року – Всеукраїнський тиждень права

Фестиваль ораторського мистецтва «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя…»

17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У Фестивалі взяли участь 42 учні 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області та ОТГ; 10 учнів інтернатних навчальних закладів обласного значення.

Учасники Фестивалю в І турі представили свої виступи із вищевказаної теми.

У ІІ турі автори найкращих виступів склали діалоги за такими темами:

1. Ми рідко думаємо про те, що ми маємо. Але завжди думаємо про те, чого у нас немає.(Д. Карнегі).
2. Наш життєвий шлях усіяний уламками того, чим ми починали бути і чим ми могли би стати (А. Берґсон).
3. Те, як ми проводимо свої дні, – це те, як ми проводимо своє життя (Е. Діллард).

За підсумками І й ІІ турів оргкомітетом та журі Фестивалю визначено 6 переможців і 13 лауреатів.

Переможцями стали:

І місце – Степанова Катерина, учениця 11 класу Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області;
І місце – Супрун Геннадій, учень 11 класу Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області;
ІІ місце – Коваленко Максим, учень 11 класу Безлюдівського юридичного ліцею Харківської районної ради Харківської області;
ІІ місце – Сівіцкий Володимир, учень 11 класу Пересічанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області;
ІІІ місце – Мітяков Данило, учень 10 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;
ІІІ місце – Пушкарська Анастасія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області.

Звання лауреатів вибороли:

1. Давидова Вікторія, учениця 11 класу Люботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 Люботинської міської ради Харківської області;
2. Дегтярьов Олег, учень 10 класу Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області;
3. Дробна Анастасія, учениця 10 класу комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради;
4. Гура Валентин, учень 10 класу Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області;
5. Калюжний Богдан, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 145 Харківської міської ради Харківської області;
6. Кривонос Микола, учень 11 класу Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області;
7. Левицька Крістіна, учениця 11 класу Комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф’янської міської ради Харківської області;
8. Мкртчян Ануш, учениця 10 класу Охоченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області;
9. Рудзінський Олександр, учень 12 класу комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради;
10. Цвіркун Дарина, учениця 11 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайської міської ради Харківської області;
11. Христенко Максим, учень 11 класу Зідьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.І. Ковтуна Зміївської районної ради Харківської області;
12. Янова Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради;
13. Ярошенко Анна, учениця 10 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів фестивалю ораторського мистецтва.