Close
До уваги відвідувачів! Продовжується робота над новим сайтом, тому можуть мати місце окремі недоречності

Завдання діяльності кафедри

          Кафедра методики природничо-математичної освіти була створена на основі кафедри змісту та методики освіти. Основний напрям діяльності кафедри – підвищення кваліфікації вчителів фізики, астрономії, математики, хімії, біології та екології, що здійснюється на відповідних курсових заняттях та тематичних спецкурсах.

         Науково-методична діяльність кафедри спрямована на дослідження особливостей застосування інформаційно-комунікаційних технологій у післядипломній освіті вчителів природничо-математичних дисциплін.

         До занять з підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних дисциплін залучені провідні фахівці – наукові та науково-педагогічні працівники ХНУ ім. В.Н. Каразіна, а також  найкращі вчителі Харкова.

         Основними завданнями викладачів кафедри є науково-теоретична та практична підтримка підвищення фахового рівня вчителів природничо-математичних дисциплін регіону через застосування інноваційних підходів до організації підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Каплун Світлана Вікторівна

Завідувач кафедри, канд. пед. наук, доцент

Колесникова Лідія Василівна

старший викладач

Харченко Ольга Володимирівна

старший викладач

Кравченко Зоя Іванівна

старший викладач

Дронова Валентина Миколаївна

викладач

Попова Тетяна Василівна

викладач

Свєтлична Ольга Сергіївна

лаборант