Close
3 листопада 2018 року – розпочинаються районні, міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад – Графік проведення
Розклад занять
19.10.2018 / Розклад занять

Розклад занять додаткових спецкурсів — НУШ (термін навчання — 22.10., 29.10.; 22-24.10.; 23.10., 30.10.; 24.10., 31.10.2018 року)

– підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин (Куратор групи Л.О. Лузан)...
Читати далі
19.10.2018 / Розклад занять

Розклади занять основних курсів підвищення кваліфікації (термін навчання – 22.10.-16.11.2018 року)

– курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Тифлопедагоги» (Куратор групи О.О. Лиско) – курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Вихователі-методисти закладів дошкільної...
Читати далі
19.10.2018 / Розклад занять

Розклад занять додаткових спецкурсів — НУШ (термін навчання — 20.10., 27.10.2018 року)

– підвищення кваліфікації директорів ЗЗСО, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках (Куратор групи М.Є. Смирнова)...
Читати далі
18.10.2018 / Розклад занять

22 жовтня 2018 року о 9.00 за адресою вул. Світла 41 – розпочинає навчання 7 груп курсів підвищення кваліфікації

Нагадуємо, що відповідно до Плану-графіка підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти області на 2018/2019 навчальний рік, 22...
Читати далі
12.10.2018 / Розклад занять

Розклади занять основних курсів підвищення кваліфікації (термін навчання – 16.10.-9.11.2018 року)

– підвищення кваліфікації вчителів за напрямом «Хімія» (Куратор групи О.В. Харченко) – підвищення кваліфікації вчителів за напрямом «Математика» (Куратор групи...
Читати далі
12.10.2018 / Розклад занять

Розклад занять додаткових спецкурсів — НУШ (термін навчання — 13.10., 20.10.2018 року)

– підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин (Куратор групи Г.А. Дегтярьова)...
Читати далі
11.10.2018 / Розклад занять

16 жовтня 2018 року о 9.00 за адресою вул. Світла 41 – розпочинає навчання 7 груп курсів підвищення кваліфікації

Нагадуємо, що відповідно до Плану-графіка підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти області на 2018/2019 навчальний рік, 16...
Читати далі
05.10.2018 / Розклад занять

Розклад занять додаткових спецкурсів — НУШ (термін навчання — 8.10., 25.10.; 9.10., 16.10.; 10.10., 17.10.; 11.10., 18.10.2018 року)

– підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин (Куратор групи С.М. Будна)...
Читати далі
05.10.2018 / Розклад занять

Розклади занять основних курсів підвищення кваліфікації (термін навчання – 8.10.-2.11.2018 року)

– курсів підвищення кваліфікації вчителів за напрямом «Педагоги-організатори» (Куратор групи Л.В. Ярещенко ) – підвищення кваліфікації вчителів за напрямом «Українська...
Читати далі
04.10.2018 / Розклад занять

8 жовтня 2018 року о 9.00 за адресою вул. Світла 41 – розпочинає навчання 6 груп курсів підвищення кваліфікації

Нагадуємо, що відповідно до Плану-графіка підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти області на 2018/2019 навчальний рік, 8...
Читати далі