![](http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/03/I-II-III_peremozh.jpg)
IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
З 20 по 23 березня 2018 року в м. Запоріжжі відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Команда учнів Харківської області складалася з 2 учнів, які посіли призові місця:
ІІІ місце – Браташ Максим, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Харківської міської ради Харківської області; Демцюра Ірина, учениця Комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».
Вітаємо переможців, учителів і керівника команди!